×

Planowane śluby w „M jak miłość”. Nie tylko Iza i Marcin spotkają się przed ołtarzem! Czeka nas aż kilka ceremonii

Czy tylko Madzia (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) mogą w najbliższym sezonie M jak miłość stanąć na ślubnym kobiercu? Możliwości oraz konfiguracji jest znacznie więcej!

Jesień w M jak miłość upłynie nam pod znakiem ślubów? Z pewnością tak wyglądałby scenariusz do nowego sezonu, gdyby tworzyli go internauci. Zanim jednak dowiemy się, która z par powie sobie „tak” już tej jesieni, przypominamy, kto ma na to największe szanse. Oto nasz ranking.

Madzia i Andrzej Budzyński: choć nie mają jeszcze nic zaplanowane, Andrzejowi nagle zaczęło bardzo zależeć na tym, by jak najszybciej poślubić Madzię. Dlaczego? Czuje że jego rywal czyli Kamil (Marcin Bosak), może odebrać mu ukochaną. Kamil to przecież pierwsza miłość Madzi. Jakiś czas temu pojawiły się nawet plotki, że grający Andrzeja Krystian Wieczorek chce odejść z serialu i ślubu nie będzie, ale produkcja serialu szybko je zdementowała.

W nowym sezonie wątek Krystiana Wieczorka będzie kontynuowany, a dalsze losy Budzińskiego i Magdy dostarczą widzom wielu emocji przez cały powakacyjny sezon – zapowiedziała Karolina Baranowska z produkcji serialu M jak miłość. Zapowiada się ostra walka o serce Madzi!

Madzia i Kamil: Wcale nie jest powiedziane, że narzeczona Budzyńskiego z M jak miłość faktycznie będzie mu ślubowała. Do jej życia powrócił przecież Kamil, którym od dawana jest zauroczona. Gryc ma nadzieję, że i Marszałkówna do niego wróci zwłaszcza teraz, gdy naprawdę potrzebuje jej wsparcia po ciężkiej operacji neurologicznej. Czy to on poprowadzi ją ostatecznie do ołtarza w nowym sezonie?

Kamil i Anka: Z kolei Madzia ma rywalkę do serca Kamila: to Anka (Weronika Rosati), dziewczyna, która może niezłe namieszać w relacjach tych trojga i ostatecznie zostać żoną Gryca. Nie wątpimy jednak, ze aby to zrobić, będzie musiała się uciec do jakiejś skomplikowanej intrygi, by stanąć na ślubnym kobiercu.

Marcin i Iza: Wydaje się, że Chodakowski (Mikołaj Roznerski), jego narzeczona Iza (Adriana Kalska) oraz ich dzieci są szczęśliwi, ale cieniem na tym związku kładzie się sprawa dręczącego wciąż Izę psychopaty Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) który po ucieczce z pogrzebu własnego wujka (Roch Siemianowski) w odcinku 1451. M jak miłość. Szaleniec wciąż będzie prześladował swoją byłą i szybko jej nie odpuści. To sytuacja niezwykle trudna dla obojga partnerów. Jeśli zdecydują się w końcu na ślub to tylko wtedy, gdy Skalski na zawsze zniknie z ich życia. Fani serialu jednak wróżą tej parze raczej rozstanie oraz brutalne porzucenie Izy na rzecz innej kobiety.

Marcin i Ewa: Śliczną panią inspektor budowlaną (Natalia Kaczmarek) Marcin poznał w pracy, a Ewa zafascynowała go nie tylko tym, że jako budowlaniec ma ścisły umysł. To osoba uzdolniona muzycznie. A także… nieobarczona takimi problemami z byłym facetem jak Iza. W dodatku bardzo lubi dzieci. Czy synek Marcina Szymek (Staś Szczypiński) będzie miał nową miłą macochę?

Łukasz i Katia: Co prawda Wojciechowski musiał chwilowo udać się do hospicjum, by tam odpokutować swoje grzechy – przez niego chora na serce Madzia połknęła zamiast swoich lekarstw narkotyki zachomikowane w łazience Budzyńskiego. Ale Katia (Joanna Jarmołowicz) może spodziewać się dziecka. Czy w tej sytuacji syn Marty (Dominika Ostałowska) stanie na wysokości zadania) i weźmie ślub z przerażoną dziewczyną?

Mateusz i Lilka: Najmłodsza para amantów w serialu. Mateusz w 1451. odcinku M jak miłość zadeklaruje ukochanej babci (Teresa Lipowska), że chce się jak najszybciej ożenić z Lilką (Monika Mielnicka). Nie tylko dlatego, ze są zakochani . W ten sposób Mostowiak chce uchronić ukochaną przed ojcem tyranem (January Brunov). Łukasz liczy że babcia przekona jego ojca (Kacper Kuszewski) do ślubu. Tej parze najbardziej sekundujemy. Kto powiedział, że małżeństwo wcześnie zawarte szybko się rozleci? Najlepszym przykładem z M jak miłość są Kinga i Piotrek Zduńscy, którzy także bardzo wcześnie wzięli ślub!

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w „M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? „Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”

Zobacz: Poważne braki w obsadzie “M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Może Cię zainteresować