M jak miłość: Ula Mostowiak wyjedzie z Grabiny? Iga Krefft zdradziła aż za dużo!

Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu M jak miłość? Czy Ula (Iga Krefft) zniknie z serialu po tym, jak w gruzach legło jej małżeństwo z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński)? Wszystko już jest jasne, a fani raczej nie będą zachwyceni... 
M jak miłość odc 1478, Ula (Iga Krefft), Marzenka (Olga Szomańska)

Iga Krefft w M jak miłość gra już 12 lat i nic dziwnego, że jest już tym wątkiem nieco zmęczona. Zwłaszcza, że w jej serialowym życiu wiele się dzieje. Nieszczęśliwe miłości, młodzieńcze wybryki, opieka nad siedliskiem i w końcu to – nieudane małżeństwo! Córka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) wyszła za Bartka, choć w głębi serca kochała Janka (Tomas Kollarik). Sprawa wydała się prędzej niż myślała i teraz Lisiecki chce tylko rozwodu. Cóż… Trudno mu się dziwić.

Zobacz: Wojna braci w „M jak miłość”! Paweł odbije Piotrkowi Kingę?

Wygląda jednak na to, że Ula stanie na rzęsach, żeby uratować to, co ich łączy. Udobrucha małżonka i namówi go, żeby dali sobie kolejną szansę? Miała już pomysł wyjazdu do Australii. To właśnie tam wyjechał serialowy Marek, gdy Kacper Kuszewski odszedł z serialu. To samo stało się z Natalką (Marcjanna Lelek), gdy grająca ją aktorka pożegnała się z produkcją. Wszystko jest więc możliwe!

Ula już zrozumiała, że nie chce być z Jankiem i musi ratować swoje małżeństwo. Teraz zacznie o nie walczyć, choć przeszłość Bartka może im w tym przeszkadzać. Trzymam kciuki za Ulę, żeby to małżeństwo przetrwało – wyznała Iga Krefft w rozmowie „Tele Tygodniem”.

Sprawdź: Dwie aktorki żegnają się z „M jak miłość”! To koniec ważnego wątku i pożegnanie kluczowych postaci. Szkoda!

W tym wyznaniu nie byłoby nic szokującego, gdyby nie fakt, że aktorka opowiedziała też o swoich planach na przyszły rok. A te niewiele mają wspólnego z pracą na planie M jak miłość. Może to więc oznaczać, że Uli uda się namówić Bartka na wyjazd za granicę i ich postaci znikną z serialu. Może być też tak, że Lisieccy nie dogadają się, a Ula wyjedzie – tyle że sama.

Czytaj: M jak miłość (odc 1480) Ula namówi Bartka na terapię? To ostatnia deska ratunku dla ich małżeństwa


×
×