M jak miłość: Ula pogodzi się z mężem!

Będą razem czy się rozstaną? To pytanie dręczy już od dawna fanów Uli i Bartka Lisieckich z M jak miłość. Ale Iga Kreft grająca Ulę wreszcie rozwiała te wątpliwości.
M jak miłość odcinek 1471, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

Przypomnijmy, nie tak dawno Lisieccy z M jak miłość wzięli ślub kościelny. Co prawda nie było na nim przybranego ojca panny młodej ,Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). A uroczystości zakłócił biologiczny ojciec uli , ale para postanowiła być razem.

Zobacz: M jak miłość (odc.1485): Wielkie nieszczęście u Mostowiaków. Kto zgwałci Lilkę?

Jednak niedługo po ślubie sielanka się skończyła. Bartka (Arkadiusz Smoleński), męża Uli dopadły kłopoty z przeszłości: przestępcy, z którymi dawniej współpracować chcieli go zmusić do pomocy. Jeden z nich napadł też Ulę. Sama Lisiecka też w końcu nie mogla się zdecydować, z którym mężczyzną chce być. I czy bardziej kocha męża, czy policjanta Janka (Tomas Kollarik.

Ale wszystkie wątpliwości rozwiała wreszcie sama Iga Krefft w wywiadzie w  Tele Tygodniu. Wynika z niego, że Ula i Bartek, po terapii małżeńskiej, będą ze sobą!

„Ula już zrozumiała, że nie chce być z Jankiem i musi ratować swoje małżeństwo. Teraz zacznie o nie walczyć, choć przeszłość Bartka może im w tym przeszkadzać. Trzymam kciuki, żeby małżeństwo przetrwało. Uważam, że jeśli się podejmuje w życiu tak poważną decyzję, trzeba być za nią odpowiedzialnym. Jak się powiedziało A, to trzeba też powiedzieć B”.

Ofelia jedzie na wakacje

Przez jakiś czas wydawało się, że Iga chce odejść z serialu, by skoncentrować się na swojej karierze muzycznej . Ale najwyraźniej po premierze płyty  pod pseudonimem Ofelia Iga Krefft chce wrócić na plan. Zrobi sobie tylko wakacje. Dokładnie w tym samym czasie ekipa M jak miłość również ma przerwę świąteczną!

 Zobacz: M jak miłość (odc.1486): Nina zabije się przez Michała?

Wydałam właśnie moją debiutancką płytę pod pseudonimem Ofelia. Pracowałam nad nią bardzo intensywnie przez ostatnie 5 lat. Teraz chcę odpocząć. W związku z tym, już w styczniu wyruszam z moim partnerem do Azji, żeby zwiedzić m.in. Indonezję – opowiadała aktorka w Tele Tygodniu.

 


×
×