Skargi widzów „M jak miłość”. Przed emisją pierwszego odcinka w sieci wybuchła prawdziwa wojna!

Już dziś na antenę TVP2 trafi długo wyczekiwany, pierwszy odcinek M jak miłość po wakacyjnej przerwie. Fani jednak nie są zadowoleni. O co poszło?
Skargi widzów "M jak miłość". Przed emisją pierwszego odcinka w sieci wybuchła prawdziwa wojna!

Dziś wieczorem w TVP2 w końcu ruszy nowy sezon M jak miłość. Fani z niecierpliwością czekają. W końcu 1451 odcinek M jak miłość został wyemitowany na początku czerwca! Po trzymiesięcznej przerwie widzowie są zniecierpliwieni i rozgoryczeni. Tym bardziej złości ich fakt, że dyrektorzy Telewizji Polskiej przesunęli emisję aż o tydzień.

M jak miłość  – widzowie niezadowoleni z daty emisji serialu

Pierwsze odcinki miały bowiem trafić na antenę już 2 września, ale tak się nie stało. Powód? Wszystkiemu winne najpewniej są rozgrywki piłki nożnej. Niestety nie wszyscy rozumieją ten argument. W sieci aż zawrzało! Pod postami odliczającymi do startu nowych odcinków widzowie wylali swój jad.

Zobacz: Jest już zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Coraz wcześniej kończycie przed wakacjami i coraz później puszczacie nowy sezon po wakacjach w tym roku przerwa od 04.06.19-10.09.19

Nowe odcinki i co z tego jak.tylko dwa razy w tygodniu

Czemu tak późno, niedługo to w ciągu roku będą 4 odcinki….

Ja też uwielbiam sport i oglądam go bardzo dużo, nawet piłkę nożną. I bardzo dobrze, że można takie mecze zobaczyć !!! Tylko nie rozumiem dlaczego skoro mecz jest na TVP1, to nie ma serialu na TVP2?!!! To mnie zadziwia! – czytamy w komentarzach.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1452) Czarne chmury nad związkiem Uli i Bartka. Lisiecki nie będzie z żoną szczery

Wypłynęła też informacja o tym, że premierowy sezon będzie emitowany tylko do końca listopada. Potem świąteczna i noworoczna przerwa – to zimowa, coroczna pauza w emisji. Tym bardziej internauci są niezadowoleni. Choć w tym przypadku to delikatnie powiedziane…

Zobacz: M jak miłość (odc. 1458) Magda zostanie wspólniczką Andrzeja? To ona będzie zarządzać kancelarią!


×
×