M jak miłość: Wojtuś zrani Joasię. Za jej plecami zacznie knuć z Michałem Ostrowskim

Choć Wojtuś z M jak miłość (Filip Matecki) nie jest biologicznym dzieckiem Asi (Barbara Kurdej-Szatan) ona traktuje go jak własnego syna. Ale ten młodzieniec zdradzi jej uczucia w straszny sposób. Jaki?
M jak miłość odcinek 1467, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki)

Wojtuś z M jak miłość bardzo nie lubi Leszka (Sławek Uniatowski), nowego ukochanego jego mamy. I w sumie ma rację: Leszek oszukał Joannę nie mówiąc jej, że będzie miał dziecko z inna. Wojtuś dobrze sobie to zapamięta. I ucieszy się, bo ta para właśnie przez te kłamstwa się rozstanie. A pomoże w tym powrót pisarza Michała (Paweł Deląg) do serialu. Choć Michał uciekł do Szwecji, gdyż nie zachował się elegancko wobec Joasi, teraz wróci i znów zacznie asystować Joannie. Oczywiście po to, by ją odbić Leszkowi.

M jak miłość, Michał (Paweł Deląg), Wojtuś (Feliks Matecki)

M jak miłość, Michał (Paweł Deląg), Wojtuś (Feliks Matecki)

Zobacz: Joanna Kuberska rzuciła pracę w „M jak miłość”. Co będzie z Julką Kryszak?

Okaże się, że ma niespodziewanego sojusznika, czyli Wojtusia. Chłopiec wszystko mu opowie o kłopotach Asi. A Michał będzie słuchał z wielkim zainteresowaniem. Czyżby po to, by wykorzystać te informacje i odzyskać Joannę? Co prawda Chodakowska ma niezbyt miłe wspomnienia z ich ostatniego spotkania, Michał próbował w zasadzie ją zgwałcić pod prysznicem, a gdy mu się nie udało, uciekł do Szwecji. Najwyraźniej jednak czas leczy złe wspomnienia i Joanna nie będzie pamiętała o tym jakże przykrym momencie ich znajomości.

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

Zobacz: Leszek jest ojcem dziecka Niny? Znamy wyniki badań DNA!

A tymczasem w nowych odcinkach M jak miłość Michał rozpocznie swą ofensywę przeciw Leszkowi. Nie dość, że będzie intrygował , by zdobyć Joannę i słuchał się rad Wojtusia, to jeszcze zajdzie Leszkowi za skórę. Okazuje się bowiem, że to Michał jest właścicielem domu, w którym obecnie mieszka Leszek. Wynajął mu starą, drewnianą posiadłość na Wietrznej na czas swojego pobytu za morzem. Teraz jednak, w ramach odwetu, będzie chciał wyrzucić Krajewskiego ze swojego domu. Może właśnie liczy na to, że także w ten sposób uda mu się zerwać uczucie łączące Asię i Leszka. I jest bardzo blisko celu, bo wszystko wskazuje na to, że już niedługo postać Asi zniknie z M jak miłość.

M jak miłość odc 1455, Wojtuś (Feliks Matecki), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość odc 1455, Wojtuś (Feliks Matecki), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

Zobacz: M jak miłość (odc. 1467): Szantaż Niny. Była dziewczyna Leszka oszaleje i zacznie nękać Joasię


×
×