Wszystkie kobiety Marka Mostowiaka. Syn Barbary i Lucjana z „M jak miłość” nigdy nie narzekał na brak powodzenia

To wcale nie Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) była pierwszą dziewczyną Marka Mostowiaka ( Kacper Kuszewski). Młody rolnik z M jak miłość zaliczył i zdradę, i skok w bok, i pocieszanie po żałobie z powodu śmierci żony. Kim były najważniejsze kobiety w jego życiu?
M jak miłość - Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak

Kasia Wójcik (Ewelina Serafin De la Cruz) była pierwszą narzeczoną, zresztą dość długo w nim zadurzoną. Marek zostawił ją dla Hanki Walisiak.

Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) była starszą od Marka sierotą bez grosza przy duszy. Zatrudniła się w pubie w Lipnicy prowadzonym przez Mostowaika by zemścić się na tej rodzinie za… śmierć jej rodziców. Potem okazało się, że Walisiaków zabił Jaroszy (Maciej Kozłowski). Następnie Hanka złapała Marka na dziecko. Nie byli idealnym małżeństwem, doszło do podwójnej zdrady. Ostatecznie pogodzili się. Jednak niedługo potem Hanka umarła. Najechała samochodem na kartony zostawione na wiejskiej drodze i pękł jej tętniak w mózgu. Dość absurdalną śmierć Hanki zobaczyło prawie 9 mln. widzów serialu.

Grażyna Raczyńska (Bożena Stachura) była koleżanka ze szkoły Mostowiaka. Piękna, zmysłowa i zamożna bizneswoman, z którą Marek zdradził Hankę. Ostatecznie Mostowiakowie zeszli się ze sobą

Anna Gruszyńska (Tamara Arciuch), szwagierka Marka, siostra przyrodnia Hanki. Marek wdał się z nią w romans niedługo po śmierci Hanki. Zerwali jednak ze sobą, bo nie potrafili się dogadać.

Ewa (Dominika Kluźniak) druga żona Marka. Znali się od dziecka. Kiedy Ewa wygrała walkę z rakiem, a ich synowie się zaprzyjaźnili, Marek oświadczył się Ewie i ożenił z nią. Ostatecznie wyjechali do Australii.

Matka – Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska). Marek był jej jedynym, i najmłodszym synem. Zawsze przymykała oczy na jego wybryki. Nie potrafi się pogodzić z tym, ze syn wyemigrował tak daleko.

Ula i Natalka (Iga Krefft, Marcjanna Lelek) Adoptowane córki Marka. Przyjaźniły się już w domu dziecka, z którego zabrała je Hanka – zresztą tego samego, w którym dorastała Hanka Mostowiak Natalka wyemigrowała z Markiem na Antypody. Ula została w Grabinie. Ojciec nie przyjechał na jej ślub.

Szkoda tylko, że to już jedynie wspomnienia. Tyle kobiet, romansów, miłości. Piękna relacja z matką i córkami… Niestety już nigdy nie będziemy świadkami choćby rozmów Marka z jakąkolwiek kobiet jego życia. Mostowiak wyjechał z Grabiny i już nigdy nie wróci. Kacper Kuszewski zrezygnował przecież z pracy w serialu. Tęsknicie za nim?

Zobacz: Skandaliczne posunięcie producentów “M jak miłość”. Fani produkcji są oburzeni! Wszystko przez niezapowiedziane zmiany w obsadzie

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Zobacz: Zdrada w „M jak miłość”! Ula Mostowiak zaraz po ślubie z Bartkiem ulegnie Bartkowi


×
×