Zagadkowa ciąża w „M jak miłość”. Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!

Wszyscy zastanawiają się, jak scenarzyści skomplikują życie Uli (Iga Krefft), Bartka (Arkadiusz Smoleński) i Janka (Tomas Kollarik)? Na pewno taką komplikacją byłoby dziecko. Oraz to, że Ula nie wiedziałaby, kto może być ojcem maleństwa.
M jak miłość, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Janek (Tomas Kollarik)

Serialowy Bartek z M jak miłość wspomniał w mediach społecznościowych o wielkim szczęściu, które będzie udziałem jego i Uli. Mowa o dziecku? Wszystko byłoby pięknie, gdyby Janek nie wrócił jednak do Grabiny i nie wodził na pokuszenie młodej małżonki. Para nawet pocałuje się. Ale czy dojdzie do czegoś więcej?

W sumie ten miłosny trójkąt od miesięcy dostarcza widzom M jak miłość nie lada emocji. Gdyby jeszcze doszło do zdrady i spłodzenia dziecka z innym, sięgnęłyby one zenitu.

Czy jednak faktycznie Lisieccy będą spodziewać się dziecka? Tylko wtedy, gdy zaliczą jakąś wpadkę. Albo gdy Ula da się ponieść namiętności do Janka.

– To nie jest dla Uli czas na ślub, zakładanie rodziny. Jej największe wątpliwości tyczą się Janka. Chwyta ją zazdrość, kiedy widzi Janka z inną kobietą. Nie wiem, czy Ula postawi na dobrego faceta, podejmie odpowiednią decyzję. To jest kwestia tego czy Ula będzie słuchać rozsądku czy wybierze tę namiętność i może to serce. Dowiemy się w przyszłości – mówiła Iga Krefft w Kulisach serialu M jak miłość.

Wiadomo już, że Janek w powakacyjnych odcinkach M jak miłość nie odpuści i wciąż będzie w sobie pielęgnował chorą miłość do rudowłosej Mostowiaczki. Szkoda, bo przecież mógłby o niej zapomnieć i na serio zainteresować się śliczną Sonią (Barbara Wypych). A może dojdzie do tego, że obaj mężczyźni… postanowią, że Ula będzie z Jankiem, a Sonia z Bartkiem! To byłoby jeszcze bardziej emocjonujące. Czy tak jednak będzie, dowiemy się dopiero pod koniec nadchodzącego już wielkimi krokami nowego sezonu M jak miłość.

Zobacz: Aż osiem serialowych gwiazd w tym roku zostanie mamami! Kto oprócz Joanny Moro, Agnieszki Kaczorowskiej i Kasi Warnke spodziewa się dziecka?

Zobacz: Producenci “M jak miłość” zniszczyli pamiątkę po Lucjanie. Szokującego posunięcia twórców serialu nie spodziewała się nawet Teresa Lipowska

Zobacz: Kinga z „M jak miłość” straci kontrolę nad bistro. Julka i Aga odbiorą jej lokal?


×
×