M jak miłość (odc. 1479): Aneta zajdzie w ciążę z Olkiem? Kryńska marzy o założeniu rodziny

A to rewelacja! Aneta Kryńska (Ilona Janyst) z M jak miłość przeszła totalną metamorfozę i teraz marzy już tylko o jednym... o rodzinie! Olek (Maurycy Popiel) zgodzi się zostać ojcem jej dzieci?
M jak miłość odc 1475, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

Co się wydarzy w 1479 odcinku „M jak miłość”? Emisja we wtorek 17.12.2019 na antenie TVP2

Aneta zawsze była największą intrygantką w M jak miłość. Ale czy to miałoby się teraz zmienić? Kryńska wróciła do Warszawy żeby odzyskać Olka i przeszła totalną metamorfozę! Pamiętacie, jak chciała go spalić? To już tylko makabryczne wspomnienia. Teraz lekarka chce założyć rodzinę.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1482): Pijany w sztok Olek obrazi narzeczonego matki

Wydaje mi się, że Aneta jest starą, dobrą Anetą, dalej knuje i kombinuje, ale teraz już na korzyść swojego otoczenia. Tak, zmieniła się. Zmieniła się wręcz diametralnie jednocześnie nie zmieniając się wcale! – powiedział Maurycy Popiel w najnowszych Kulisach serialu M jak miłość.

W 1479 odcinku M jak miłość Aneta trochę za głośno będzie mówić o sprawie mordu, którego dopuścił się Olek. To właśnie w ten sposób Iza (Adriana Kalska) dowie się, że Artur (Tomasz Ciachorowski) zginął z rąk jej szwagra.

Sprawdź koniecznie: M jak miłość (odc. 1493) Mamy zdjęcia ze ślubu Magdy i Andrzeja! Piękna, kameralna ceremonia w ogrodzie Zduńskich

Iza najpierw wpadnie w szał, a potem podziękuje Chodakowskiemu, że wybawił ją z opresji i uratował życie jej bliskich przed szaleńcem i psycholem, którym bez wątpienia był Skalkski. Aneta przeprosi, że przez nią wszystko się wydało. Chwilę potem wyzna:

Ja tez nie chcę żyć w ciągłym strachu, Olek. O ciebie. O to, że coś idiotycznego ci przyjdzie do głowy, że pójdziesz na policję. Ja chcę, żebyśmy byli normalną rodziną, Olek. Mieli dzieci! Nie przekreślaj tego wszystkiego, proszę – powie pewna siebie Aneta.

Czy to tylko kolejna zagrywka? A może realna przemiana i chęć założenia rodziny z … bądź co bądź… mordercą?!

Aneta jest bezkompromisowa, idzie po swoje, zawsze. A jednocześnie potrafi bronic tych, których kocha – powiedziała grająca ją Ilona Janyst.

Czytaj: Do obsady „M jak miłość” dołączyła nowa gwiazda. To mama prowadzącej „Dzień Dobry TVN”!

Myślicie, że Aneta i Olek niedługo spotkają się przed ołtarzem, a potem zostaną szczęśliwymi rodzicami? To byłby scenariusz idealny. Chyba nawet aż za bardzo, jak na twórców serialu. Dobre wiecie, że lubią komplikować sprawy!


×
×