Gorący seks w „M jak miłość”: Werner zakocha się w Agacie?

Nareszcie! Adamowi Wernerowi ( Jacek Kopczyński) uda się zaciągnąć kobietę do łóżka. W 1481 odcinku M jak miłość Agata (Katarzyna Kwiatkowska) i mecenas będą uprawiali ze sobą seks. Ale czy z miłości?
M jak miłość odc 1474, Adam (Jacek Kopczyński), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)

CO SIĘ WYDARZY W 1481 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 30.12.2019 NA ANTENIE TVP2

Werner od dłuższego czasu szuka  dziewczyny. Kiedy  nie mógł przez długi czas znaleźć odpowiedniej kandydatki, ubzdurał sobie, że p prostu powinien znaleźć kobietę w wieku rozrodczym. Taka, która da mu upragnionego dziedzica.

Zobacz: Śpiewające gwiazdy seriali. To nie tylko Paweł Domagała!

Jednym słowem chodziło mu bardziej o żywy inkubator niż o towarzyszkę życia. Ale gdy poznał doktor Agatek, siostrę Artura Rogowskiego  Robert Moskwa), wszystko się zmieniło. Werner poczuł motyle w brzuchu!

Agata z M jak miłość także szukała odpowiedniego faceta i długo nie potrafiła go znaleźć. Adam Werner podobał się jej, ale mierziły ją jego niestosowne flirty z młodymi dziewczynami. To dlatego zachowywała dystans w stosunku do majętnego prawnika. Ale teraz to wszystko się zmieni. Dystans  zniknie.

Czytaj: Nowe odcinki serialu Zniewolona z Polakiem w roli głównej. kiedy premiera?

W 1481 odcinku  M  jak miłość  ogarnie ich taka namiętność, że zdecydują się na pierwszy seks!  Oczywiście Agata wciąż się będzie bała, że to ona zakocha się w Admie, a on po seksie po prostu o niej zapomni.

– Uważaj, bo zaraz to się naprawdę zakocham – powie.
– A co w tym złego? Zakochanie jest takie ekscytujące…
– To tylko chemia.
– Chemia, pani doktor? A ja myślałem, że pokrewieństwo dusz –  usłyszy Agata.
– U kobiety podczas seksu wytwarza się oksytocyna. Jakbyś nie wiedział to jest hormon przywiązania. U facetów trochę też…
– Myślisz, że mi to nie grozi? Nie jestem tego taki pewien! – odpowie.

Czy po takich wyznaniach prawnik skaczący do tej pory z kwiatka na kwiatek ustatkuje się? No i czy aby partnerka prawnika nie jest odrobinkę zbyt wiekowa, by szybko dać mu to, czego najbardziej pragnie czyli dziecko?

 


×
×