×

Maciej Musiał bierze ślub! Zdjęcia jego pięknej panny młodej już wypłynęły do sieci

To dopiero niespodzianka dla fanek Maćka! Musiał lada moment stanie na ślubnym kobiercu. Poznajcie szczegóły ceremonii!

Czy to możliwe, że Tomek (Maciej Musiał), najstarszy syn Natalii ( Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika ( Tomasz Karolak) Boskich z serialuRodzinka.plwreszcie się ożeni w serialu? Jego wybranką jest oczywiście Magda (Olga Kalicka), ale czy tym razem dojdzie do ślubu?

Maciej Musiał co prawda przez jakiś czas spotykał się z Amelią (Ada Chlebicka) i romansował z Mileną (Ewa Bukowska), szkolną koleżanką Natalii (Małgorzata Kożuchowska), ale to Magda jest miłością jego życia.

Zobacz: Gwiazda serialu „Zniewolona” urodziła! Synek czy córka? Mamy ich pierwsze wspólne zdjęcie

Para ma za sobą wiele rozstań i powrotów. Zakochani planowali nawet ślub i kiedyś istniało ryzyko, że zostaną rodzicami. Natalia podejrzewała, że Magda jest w ciąży. Jednak dopiero w 14. sezonie Rodzinki.pl Boscy zostali dziadkami.

Obecnie trwają zdjęcia do 15. sezonu serialu i Olga Kalicka pokazała na Instagramie swoje zdjęcie w eleganckiej koronkowej białej suki ślubnej. Czyżby więc naprawdę doszło do uroczystości?

W mieszkaniu Boskich oprócz panny młodej obecni są także jej rodzice, Beata (Agnieszka Wosińska) i Jan (Krzysztof Dracz), a także rodzina i przyjaciele Tomka. Jego samego jednak nie widać na żadnym udostępnionym zdjęciu! Czy to możliwe, że pan młody zniknie przed samym ślubem?

Zobacz: Maciej Musiał o rodzinie, dzieciach i przedmałżeńskim seksie. Jeszcze nigdy nie był tak szczery!

Ato byłoby dość dziwne zważywszy na fakt, że para ma dziecko  Młodzi rodzice Majeczki (Klara Kamińska) powiedzą „tak” jeszcze w tej serii, więc widzowie zobaczą ślub za kilka tygodni.

Tomek i Magda od dawna wspominali o ślubie, jednak nawet ogłoszenie ciąży przez młodych nie skłoniło ich do tego kroku. Dopiero, gdy na świat przyszła córeczka, postanowili bardziej poważnie podejść do życia i nowych , na pewno ciężkich rodzicielskich obowiązków.

Co istotne zarówno Olga Kalicka, jak i Maciej Musiał bardzo się lubią. Choć pracują razem już od ośmiu lat (Magda pojawiła się po raz pierwszy w 45. odcinku serialu Rodzinka.pl), to jednak w życiu prywatnym nie są parą. Maciej spotyka się od niedawna z piękna miss Olgą Buławą, a Olga wraz z narzeczonym Cezarym Nowakiem są rodzicami małego Aleksego.

Zobacz: Wielka tajemnica serialu “Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać

View this post on Instagram

A Pan Młody gdzie?! ?

A post shared by Olga Kalicka (@olgakalicka) on

Może Cię zainteresować