Maciej Musiał zakochał się w koleżance z planu „Wiedźmina”? Mamy zdjęcie z ich wspólnej randki

A to niespodzianka! Wszystko wskazuje na to, że Maciek Musiał spotyka się z koleżanką z planu Wiedźmina, Freya Allen Ta aktorka w serialu Netflixa gra jedną z najważniejszych postaci – księżniczkę Cirillę.
Maciej Musiał zakochał się w koleżance z planu "Wiedźmina"? Mamy zdjęcie z ich wspólnej randki


Para zamieściła właśnie wspólne zdjęcie z jednego z londyńskich teatrów. Maciek i Freya poszli tam oklaskiwać wybitnego kolegę po fachu – Jamesa McAvoya, który gra w sztuce Cyrano de Bergerac. Na wspólnej fotce widać także różę, która zapewne dżentelmeński Maciej podarował pięknej Freyi. Wygląda na to, że nie było to jedynie koleżeńskie spotkanie, a randka. Oboje są bowiem na tym zdjęciu tajemniczo uśmiechnięci. A występ McAvoya nazwali „prawdziwie inspirującym”.

Czytaj: Jak Maciej Musiał dostał rolę w „Wiedźminie”? Kuba Wojewódzki wypytał aktora o każdy szczegół nowego serialu Netflixa

Raczej nie należy sądzić, że ta para spotyka się jedynie po to, by podkręcić atmosferę przed zbliżającą się wielkimi krokami premierą Wiedźmina. Wiadomo, że Maciej zagra w tym serialu ważną dla fabuły Postać Sir Lazla. To bohater , którego brak w książkach Andrzeja Sapkowskiego. Jednak z trailera Wiedźmina można wywnioskować, że Sir Lazlo będzie pomagał Cirilli. Czy jednak okaże się prawdziwym przyjacielem?

Na razie fani Maćka zachwyceni jego bliższą znajomością ze śliczną Freya. W trailerze widać, że zarówno Cirilla, jak i czarodziejka Yennefer będą niemal równie ważnymi bohaterkami co sam Geralt (Henry Cavill).

Sprawdź: Wiedźmin: Maciej Musiał dumnie prezentuje się w roli Sir Lazlo. Mamy pierwsze zdjęcie z serialu Netflixa!

Maciej Musiał i jego partnerki

Maciej ma z pewnością bardzo dobry gust, jeśli chodzi o kobiety, choć do tej pory 24-letni gwiazdor stanowczo preferował starsze od siebie dziewczyny. Wcześniej widywany był z 29-letnią miss Olgą Buławą, był też w związku z 33-letnią Agnieszką Więdłochą.

Freya zaś ma zaledwie 18 lat na pewno ma mniejsze doświadczenie filmowe niż nasz Maciej. Jedno jest pewnie: wyglądają znakomicie, wydają się dobrze bawić w swoim towarzystwie, a jeśli faktycznie ze sobą chodzą, pozostaje im życzyć, by związek był udany pod każdym względem.

Zobacz: Najlepsze seriale o szkole, które wciągają do ostatniego odcinka! Oto nasz ranking


×
×