Maciej Musiał o rodzinie, dzieciach i przedmałżeńskim seksie. Jeszcze nigdy nie był tak szczery!

Maciej Musiał dziś już jest dorosłym mężczyzną, ale w świadomości widzów jeszcze długo pozostanie nastoletnim Tomkiem z Rodzinki.pl. Teraz aktor po raz pierwszy tak szczerze opowiedział o planach na przyszłość.
Maciej Musiał

Maciej Musiał to nie tylko serialowy Tomek Boski z Rodzinki.pl, ale fani seriali właśnie takiego go pamiętają. 24-letni aktor ma na swoim koncie także pracę na planie Czasu hooru, 1983, a nawet Wiedźmina, który niedługo zadebiutuje na platformie Netflix.

Zobacz: Maciej Musiał rozkochał w sobie piękną miss! Oto jego nowa dziewczyna! Jest idealna

Aktor wciąż wzbudza wielkie zainteresowanie wśród fanów, a raczej fanek, które nie do końca wiedzą, jak wygląda jego życie uczuciowe. O jego romansach wiele się plotkuje, ale on sam nie zabiera głosu w tej sprawie. Ostatnio gościł jednak w programie Magdy Mołek W roli głównej.

Musiał zabawił się w grę, która jest nieodłącznym elementem programu. Na pytania odpowiadał szybko i używał emotek znanych z mediów społecznościowych. Na pytanie o seks przedmałżeński bez wahania podniósł „ogień” i powiedział z uśmiechem:

Sorry, mamo.

Zobacz: Maciej Musiał w kilka sekund nauczył Polaków tolerancji! Jego riposta na homofobiczne komentarzy zasługuje na owacje!

Jego reakcja była urocza, a prowadząca postanowiła wyciągnąć z niego jeszcze więcej. Maciej udowodnił, że woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Aktor pierwszy raz tak szczerze powiedział, że marzy o rodzinie!

Chciałbym mieć rodzinę, dzieci dom. Jak wchodzę w każdy związek to myślę o tym. Nie chciałbym przez całe życie tylko randkować i spotykać się na chwilę. Charakter kobiety jest najważniejszy, to jest seksi. Musi to być kobieta z pasjami, pozytywna.

Czy miał na myśli kogoś konkretnego? Zobacz więcej: Maciej Musiał i Olga Buława razem na ślubie przyjaciół! Mamy pierwsze zdjęcia pary. To musi być miłość!


×
×