Maciej Musiał wyjeżdża z Polski! Dla kariery czy dla dziewczyny?

Chce się pozbyć polskiego akcentu i wyprowadza się do Londynu. Czyżby na tę decyzję młodego gwiazdora Rodzinki.pl oraz Wiedźmina miało wpływ zauroczenie śliczną Freyą Allan?
Maciej Musiał po wielu latach przerwy wraca do kultowego serialu TVP! To zły znak?

Te rewelacje o wyprowadzce nad Tamizę potwierdziła Dobremu Tygodniowi mama gwiazdora Anna. Maciek wybrał stolicę Anglii dlatego, że tam też można świetnie rozwijać międzynarodową karierę. I wystarczy kilka godzin, by dolecieć do Warszawy. Podróż ze Stanów byłaby znacznie dłuższa Poza tym w  USA nie mógłby oglądać piłki nożnej w najlepszym wykonaniu na żywo.

Zobacz: Wiedźmin 2: O czym będzie? Kiedy Premiera? Uwaga, spoiler!

Czy Maciejowi jako pierwszemu polskiemu aktorowi uda się zrobić naprawdę dużą karierę w mainstreamowym kinie? I prześcignąć Joannę Kulig i Tomasza Kota? Mama Musiała nie ma żadnych wątpliwości

„Jest niepowtarzalny i mam tego świadomość. Doskonale sobie radzi w życiu oraz w pracy, którą wykonuje. Jest świetny, choć za rzadko mu to mówię”, chwaliła syna.

Przypomnijmy, Musiał zaczął grać jako kilkuletni chłopiec w polskich serialach. Największą rozpoznawalność przyniosły mu takie produkcje jak Ojciec Mateusz oraz Rodzinka .pl. Jakiś czas temu wymyślił i wyprodukował serial 1983 dla Netflixa. Udał mu się także zagrać w Wiedźminie, gdzie wcielił się w obrońcę Ciri, sir Lazla.

Czytaj: Najprzystojniejsi zagraniczni aktorzy serialowi

A ostatnio mówi się, że Musiał smali cholewki do koleżanki z planu Wiedźmina, czyli Frei Allan. Aktor pokazał swoje zdjęcie z randki w teatrze. Para wybrała się na spektakl Cyrano de Bergerac z gwiazdorem Ciemnych materii Jamesem McAvoyem.

Ciekawe, czy w związku z tą zmianą w życiu Macieja, musimy się spodziewać, że przestanie się on pojawiać w Rodzinka.pl oraz Voice of Poland. Oby w Londynie powodziło mu się jak najlepiej i by znalazł swe miejsce w niejednej prestiżowej produkcji!


×
×