Maciej Musiał po wielu latach przerwy wraca do „Ojca Mateusza”!

Ale sensacja! Maciej Musiał wrócił na plan Ojca Mateusza po ośmiu latach przerwy. Akor pokazał na swoim Instagramie zdjęcie z serialowymi bohaterami. To jednak nie jest tak dobra wiadomość, jak mogłoby się wydawać. Dlaczego?
Maciej Musiał po wielu latach przerwy wraca do kultowego serialu TVP! To zły znak?

Bardzo często jest tak, że serialowi twórcy, definitywnie żegnając się z widzami, wracają do aktorów dawniej obecnych w serialu. To takie ładne i eleganckie pożegnanie z planem, na którym ci aktorzy spędzili niejeden dzień zdjęciowy. Tak jak Maciej Musiał, który w serialu grał Michała, wnuczka Lucyny (Aleksandra Górska). W serialu chłopak wyjechał za granicę z ojcem (Jan Jankowski). Teraz jednak wróci do rodzinnego Sandomierza w 22. sezonie Ojca Mateusza.

Jak podaje Świat seriali, wnuk wyśle babci przesyłkę. I to nie byle jaką. Pozornie niewinne cukierki oraz gumy okażą się łakociami nafaszerowanymi szkodliwymi dopalaczami. Ale tylko Natalia (Kinga Preis) nie będzie miała wątpliwości, że młodzieniec by tego nie zrobił:

To niemożliwe, że nasz Michał ma coś wspólnego z narkotykami! – wykrzyczy.

Czyżby? Przecież Maciej Musiał zniknął z serialu, gdy scenarzyści wymyślili, że Michał pod wpływem marihuany wyskoczył z okna i złamał nogę!

To niejedyny powrót do serialu Ojciec Mateusz w 22. sezonie. Przypomnijmy, że w serialu pojawi się ponownie Paweł Królikowski w roli absztyfikanta Natalii i świetnego kucharza. To też świadczy o tym, że serial może się niebawem skończyć, bo zakochana Natalia może wyjeść za mąż za Winklera i na zawsze opuścić plebanię.

Od dawna też krążą plotki, że również grający ojca Żmigrodzkiego aktor, czyli Artur Żmijewski chce powoli żegnać się z Ojcem Mateuszem, na planie którego spędził przecież 11 lat. Aktorowi ponoć nieco ciąży granie jedynie skutecznego detektywa w sutannie. Dlatego wziął się za reżyserię i chętnie przyjmuje role, mające niewiele lub nic wspólnego z pogodnym księdzem z Sandomierza.

Zobacz: Nowe gwiazdy dołączyły do obsady serialu „Ojciec Mateusz”. Wątki z udziałem tych sław rozgrzeją widzów TVP

Zobacz: Artur Żmijewski nie odejdzie z “Ojca Mateusza”, bo zarobi fortunę! Jaką kwotę zgarnie?

Zobacz: To koniec “Ojca Mateusza”?! Arutr Żmijewski znika z serialu! Na jego miejsce pojawi się nowa gwiazda!


×
×