Maciej Stuhr w nowym serialu kryminalnym TVN. Znamy szczegóły i datę premiery!

Właśnie ruszyły prace na planie kryminalnej produkcji, którą wkrótce wyemituje TVN. Na ekranie pojawi się między innymi Maciej Sthur. Produkcja pobije sukces Belfra
Maciej Stuhr w nowym serialu kryminalnym TVN

Szadź to nowy serial kryminalny z Maciejem Stuhrem, który wiosną zobaczą widzowie player.pl a jesienią – TVN. To ekranizacja wydanej w 2017 roku powieści Igora Brejdyganta. Jej główną bohaterką jest komisarz Agnieszka Polkowską, która mierzy się z błyskotliwym psychopatą.

Zobacz: Ile zarabiają polskie, serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle za nią są nawet Małgorzata Kożuchowska i Basia Kurdej-Szatan!

Nikt nie chce z tą policjantką pracować – zbyt wiele wymaga, słynie z ostrego języka i jest bardziej inteligentna od kolegów. Jej zaangażowanie w każdą ze spraw nie bierze się znikąd: ma kilka tajemnic i wolałaby się nimi nie dzielić. Ale musi odnaleźć psychopatycznego zabójcę, który wybiera sobie młode dziewczyny, osacza je i zabija: powoli, delektując się ich cierpieniem. Jest precyzyjny i metodyczny, przekonany, że nikt mu nie dorówna. Czy Polkowskiej uda się ocalić kolejną dziewczynę, mimo seksizmu i niekompetencji jej szefów?

Czy tajemnica z przeszłości, która dopada ją w chwili, gdy jej życie zaczyna się układać, pokrzyżuje śledztwo? Czy zdoła uratować życie kogoś, kto jest jej najbliższy? Na razie nie wiadomo, kto ją zagra. Wiadomo jedynie, że w serialu wystąpi, znany m.in. Belfra czy Dekalogu Maciej Stuhr.

Zobacz: Jacy są nauczyciele w serialach? Oto kadra pedagogiczna, którą pokochali widzowie! Zobacz nasz ranking

Mogę to już potwierdzić, bo w sobotę mam stanąć na planie filmowym. To jest moje najnowsze wyzwanie, które stoi przede mną. Właściwie w ciemno zgodziłem się zagrać w tym serialu, gdy usłyszałem, kogo mam tam zagrać. Nie będzie to miły człowieczek… – zdradził Stuhr w rozmowie z portalem naekranie.pl. Po jego słowach można domyślić się, że to on zagra zabójcę-psychopatę.

Akcja produkcji będzie rozgrywała się w Opolu, którego władze zapłaciły stacji TVN 370 tys. zł za to, by zdjęcia powstały właśnie w tym mieście.

Zobacz: Jakie seriale Polacy najczęściej oglądają w Internecie? Będziecie zaskoczeni ścisłą czołówką!

Serial dostępny będzie najpierw na platformie Player.pl w wiosenno-letniej ramówce 2020 roku. Następnie produkcja pojawi się na antenie telewizji TVN. Każdy z siedmiu odcinków ma trwać około 45 minut. Planowana jest premiera jednego odcinka tygodniowo.

 


×
×