Magda Gessler ostro krytykuje Beatę Kozidrak: „Kiczowate”. Nowa wojna w polskim show-biznesie?

Magda Gessler rok temu reklamowała serial Orange is the new black. W tym roku przypadło to w udziale Beacie Kozidrak. Teraz restauratorka nie szczędzi piosenkarce gorzkich słów. Jak skomentowała tą sytuację? 
Beata Kozidrak i Magda Gessler konflikt

Reklama Orange is the new black z udziałem Magdy Gessler rok temu była hitem internetu. Nic więc dziwnego, że Netflix postawił na inną gwiazdę. Polscy fani mili skusić się na oglądanie nowych odcinków dzięki Beacie Kozidrak. Wyszło równie dobrze!

Zobacz: Dieta Magdy Gessler ujawniona! Znamy każdy szczegół! Schudła na niej już o 4 rozmiary

Magda Gessler komentuje nowy spot Orange is the new black

Magda Gessler, która pojawia się w początkowych sekundach nowej zapowiedzi, skomentowała to nagranie. Restauratorka uważała, że są rzeczy, które Beata powinna poprawić, żeby wyszło lepiej.

Przemilczę. Podobało mi się i nie podobało. Kiczowate. Niepotrzebna była ta rola samej Beaty w Beacie. Lepie by było, jakby zostawiła swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wydaje mi się, że fajniej mi to wyszło.

Jej szczera recenzja pojawiła się na portalu PrzeAmbitni. Dla wokalistki może to być kubeł zimnej wody. Była bowiem pewna, że Magda jest jej serdeczną koleżanką! Teraz pewnie nieprędko pojawi się w jednej z modnych restauracji Magdy Gessler. Głosu w sprawie też nie zamierza zabierać, bo zamiast komentować, woli cieszyć się ostatnimi dniami wakacji na Mazurach.

Zobacz: Beata Kozidrak opala się w bikini na jachcie w Sopocie! Widok opalonego ciała gwiazdy poruszył wszystkich jej fanów!

Magda Gessler: czy współpracowałaby z Beatą Kozidrak?

Magda Gessler jednak nie ustaje. Zapytana o to, czy rozpoczęłaby współpracę z piosenkarką, zdecydowanie odmówiła. Wygląda na to, że gwiazda programów kulinarnych i wokalistka zespołu Bajm od teraz mogą mieć ze sobą na pieńku:

Nie, nie, nie! Żadne razem! Bardzo ją lubię, ona ma bardzo silną osobowość, ale niech ona idzie sobie swoją drogą, a ja swoją – powiedziała w wywiadzie dla przeambitni.pl Magda Gessler.

Zobacz: Magda Gessler została strasznie oszukana! Zdruzgotana gwiazda podzieliła się swoją tragedią z fanami: “Sprawą zajmują się już organy ścigania”!


×
×