Magda rzuci Andrzeja dla byłego męża? Maurycy Popiel zdradził aż za dużo z nowych odcinków „M jak miłość”!

Nieoczekiwany zwrot akcji w M jak miłość! Magda zostawi nową miłość dla byłego męża? Jeden z aktorów właśnie powiedział o kilka słów za dużo. Zobacz, co takiego zdradził. 
Magda rzuci Andrzeja dla byłego męża? Maurycy Popiel zdradził aż za dużo z nowych odcinków "M jak miłość"!

Szok i niedowierzanie! Czyżby w M jak miłość po wakacjach miało dojść do zejścia się starej pary dawno rozwiedzionych kochanków? Jeśli tak, To widzów serialu, którzy z wypiekami na policzkach obserwują losy Madzi (Anna Mucha) i … Olka (Maurycy Popiel) będą w pełni usatysfakcjonowani!

Tuż przed wakacjami w życiu Madzi wiele się działo. Przede wszystkim kobieta zaczęła planować, choć z minimalnym entuzjazmem, swój ślub z Andrzejem (Krystian Wieczorek). Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że Madzia robi wszystko i wynajduje milion przeszkód by nie stanąć na ślubnym kobiercu.

Jedną z tych przeszkód jest niespodziewane pojawienie się w życiu Madzi Kamila Gryca (Marcin Bosak), czyli jej pierwszego kochanka. Gryc, chory i osamotniony, wzbudzi w Madzi wiele współczucia i ciepłych myśli. Na pewno w powakacyjnych odcinkach zechce o nią zawalczyć z Andrzejem. Ale w tym pojedynku dwóch mężczyzn o damę swego serca, pojawi się trzeci rywal. Kto? Oczywiście były mąż Madzi.

Olek, który zdaje się jest uzależniony od seksu i romansuje z dwiema kobietami – Agnieszką (Magdalena Walach) i Agą ( Ina Sobala). Teraz będzie miał możliwość nawiązania romansu także z trzecią kobietą. Okaże się nią odmieniona Aneta (Ilona Janyst), która zjawi się i pomoże w ogromnych kłopotach młodemu lekarzowi.

Czy to one sprawią, że Olek dojdzie do wniosku, że zawsze kochał tylko Madzię, którą stracił przez swoją niewierność? I że nie ma takiej drugiej jak ona? Prawdopodobnie tak, a nieco światła na rozterki miłosne Chodakowskiego rzucił Maurycy Popiel w swojej rozmowie z Tele Tygodniem:

Tłumaczyć to należy powszechną teorią, że zakochać się w życiu można tylko raz. Jego miłością była Magda. Tak się złożyło, że zepsuł to i teraz nie potrafi już solidnie ulokować swoich uczuć. Korzysta zatem z okazji zsyłanych mu przez los, a ma ich naprawdę wiele – wyznał serialowy Olek.

Z Madzią łączy go więcej niż tylko małżeństwo, bo też adoptowany syn Maciek (Franciszek Przanowski), który przeżył
rozstanie rodziców. Czy dla niego para znów się zejdzie?

Zobacz: Bezduszny Paweł znów złamie Julce serce. Co za drań! To koniec ich związku w „M jak miłość”?

Zobacz: Producenci „M jak miłość” pozbędą się Barbary Kurdej-Szatan z obsady? Szczegóły nowych odcinków nie wróżą jej bohaterce świetlanej przyszłości

Zobacz: Olek Chodakowski z „M jak miłość” będzie miał problemy z prawem. Agnieszka nie pomoże kochankowi. Kto uratuje go przed odsiadką?


×
×