Magdalena Schejbal już nie będzie Jagną w „Blondynce”. Znamy powód jej nagłej decyzji i wiemy, kto ją zastąpi!

Magdaleny Schejbal nie zobaczymy już w nowych odcinkach serialu Blondynka, gdzie wcielała się w przyjaciółkę głównej bohaterki. Czyżby na przeszkodzie znów stanął trudny charakter aktorki?
Magdalena Schejbal już nie będzie Jagną w "Blondynce". Znamy powód jej nagłej decyzji i wiemy, kto ją zastąpi!

Wielbiciele rodzimych produkcji na pewno pamiętają awanturę – zakończoną w sądzie – między aktorką a producentami serialu Szpilki na Giewoncie, którym gwiazda zarzucała mobbing. Magdalena przegrała wtedy sprawę. Potem miała przymusową przerwę w pracy – producenci nie chcieli jej zatrudniać. W końcu dostała jedną z głównych ról w serialu Blondynka, gdzie wcieliła się w rolę przyjaciółki Sylwi Kubus (obecnie gra ją Marta Żmuda Trzebiatowska).

Zobacz: Blondynka 8 sezon. Marta Żmuda Trzebiatowska na prezentacji serialu TVP1. Pasuje do roli Sylwii Kubus?

Jednak w premierowych odcinkach serialu Schejbal zastąpi inna aktorka – Honorata Witańska, gwiazda Barw szczęścia. Nową Jagnę zobaczymy już w pierwszym odcinku ósmego sezonu (emisja w piątek 27 grudnia 2019 w TVP1). Kobieta połączy się z Sylwią przez Internet. W poprzedniej serii z wyjechała ona bowiem ze swoim ukochanym, Andrzejem (Krystian Wieczorek) za granicę. Czy w ósmej serii pojawi się w Majakach? Dlaczego Magdalena Schejbal nie zagra już Jagny w ósmym sezonie Blondynki? Niestety doznała kontuzji!

„ Kochani!Pragnę Wam powiedzieć, że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”.Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem.Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze!Chodzę na intensywną rehabilitację, którą nawet polubiłam ?!( dzięki Mateuszowi i Mariuszowi❤️)i walczę o swoje zdrowie.Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki.Żegnam się zatem z Majakami.Będę bardzo tęsknić.
Dziękuję wszystkim kolegom, ekipie, mieszkańcom Podlasia i opatrzności, która nad nami czuwała.To były cudowne lata.Rodziły się dzieci, zawierały przyjaźnie i związki.Mnóstwo cudownych historii.Cinema variètè!
Przede mną nowe!
Wracam do formy!!!! Do zobaczenia”, napisała na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz: Mąż Marty Żmudy-Trzebiatowskiej też gra w „Blondynce”! Kim będzie Kamil Kula w serialu TVP1? Będziecie zaskoczeni!

Trudno jednak nie oprzeć się wrażeniu, że Schejbal ma mały żal do produkcji o to, że zastąpiono ją inną aktorką. Na pewno życzymy dużo zdrowia i występów w nowych projektach!

View this post on Instagram

Kochani!Pragnę Wam powiedzieć,że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”.Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem.Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze!Chodzę na intensywną rehabilitację,którą nawet polubiłam ?!( dzięki Mateuszowi i Mariuszowi❤️)i walczę o swoje zdrowie.Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki.Żegnam się zatem z Majakami.Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom,ekipie,mieszkańcom Podlasia i opatrzności,która nad nami czuwała.To były cudowne lata.Rodziły się dzieci,zawierały przyjaźnie i związki.Mnóstwo cudownych historii.Cinema variètè! Przede mną nowe! Wracam do formy!!!! Do zobaczenia ✌️

A post shared by Magdalena Schejbal (@magdaschejbal) on


×
×