Makabryczna śmieć Artura w „M jak miłość”. Tomasz Ciachorowski żegna się z produkcją

We wczorajszym odcinku "M jak miłość" Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski) został unicestwiony przez Olka (Maurycy Popiel). Teraz aktor żegna się z rolą i wiernymi widzami, którzy mimo wszystko będą tęsknić za psycholem.
Makabryczna śmieć Artura w "M jak miłość". Tomasz Ciachorowski żegna się z produkcją

Psychopata, brutal, szaleniec – tak można mówić o Arturze z M jak miłość. Skalski skończył tak, jak na to zasługiwał. I co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości.

Zobacz: Pijany i naćpany Olek sięgnie dna. Zabójstwo Artura to dopiero początek jego problemów

Teraz aktor żegna się z produkcją M jak miłość. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował wymowne zdjęcie, które powstało już po jego serialowej śmierci. Zakrwawiony Tomasz Ciachorowski i Maurycy Popiel pozują razem do zdjęcia. Ofiara i morderca.

Kończy się moja czteroletnia przygoda z serialem @mjakmilosc.official – Dziękuję widzom za to, że z tak dużą ekscytacją śledzili wątek Artura Skalskiego. Dziękuję @mroznerski a przede wszystkim @adriana.kalska.official – stworzyliśmy razem brawurową historię! Dzięki za wszystkie zakulisowe rozmowy, za wszystkie sceny, które razem zagraliśmy. Jesteście cudownym duetem. A Iza i Marcin zasługują na szczęście ?. Dziękuję scenarzystom za mięsisty wątek i producentom za wyzwanie jakie przede mną postawili. W końcu dziękuję całej ekipie i reżyserom. Szczególnie Krzyśkowi Łukaszewiczowi i Kindze Lewińskiej – świetnie mnie poprowadziliście! I dziękuję Arturowi -:). Świetnie się z tobą bawiłem – dla aktora wcielanie się w rolę takiego złoczyńcy to duża satysfakcja. The end. – brzmi opis pod zdjęciem aktora.

Zobacz: Śledztwo w „M jak miłość”. Policjant odnajdzie ciało Artura i odkryje jego mroczne tajemnice

Będziecie tęsknić? Fani, choć nienawidzili postaci Artura, za samym Ciachorowskim będą tęsknić. Cztery lata to kawał czasu! Widzowie przyzwyczaili się do intryg psychola. Teraz Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) gnębić będzie ktoś inny. Kto? Zobaczcie sami: Iza i Marcin z „M jak miłość” skazani na psychopatów. Po śmierci Artura ktoś nadal będzie ich dręczyć!

View this post on Instagram

Kończy się moja czteroletnia przygoda z serialem @mjakmilosc.official – Dziękuję widzom za to, że z tak dużą ekscytacją śledzili wątek Artura Skalskiego. Dziękuję @mroznerski a przede wszystkim @adriana.kalska.official – stworzyliśmy razem brawurową historię! Dzięki za wszystkie zakulisowe rozmowy, za wszystkie sceny, które razem zagraliśmy. Jesteście cudownym duetem. A Iza i Marcin zasługują na szczęście ?. Dziękuję scenarzystom za mięsisty wątek i producentom za wyzwanie jakie przede mną postawili. W końcu dziękuję całej ekipie i reżyserom. Szczególnie Krzyśkowi Łukaszewiczowi i Kindze Lewińskiej – świetnie mnie poprowadziliście! I dziękuję Arturowi -:). Świetnie się z tobą bawiłem – dla aktora wcielanie się w rolę takiego złoczyńcy to duża satysfakcja ?. The end.

A post shared by Tomasz Ciachorowski (@tomek_ciachorowski) on


×
×