Skandal na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej! Zboczeniec opublikował obrzydliwe komentarze! Zrobiło się niebezpiecznie

Gwiazda polskich seriali wyjechała właśnie na zasłużony urlop. Fani Małgorzaty Kożuchowskiej życzą jej udanego wypoczynku, ale są też komentarze, które mogą być powodem do zmartwień.
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska, czyli gwiazda takich seriali jak Rodzinka.pl, Druga Szansa, Motyw i oczywiście M jak miłość wyjechała właśnie na wakacje. Aktorka pochwaliła się tajemniczym zdjęciem, które opatrzyła krótkim, wymownym podpisem „Projekt reset”. Internauci życzą jej udanego wypoczynku, ale jeden komentarz zwrócił naszą uwagę:

Chciałbym zobaczyć zdjęcie twoich pięknych stópek. Czekam na takie zdjęcia chciałbym się nimi zajmować – napisał jeden z internautów.

Zobacz: Serial z Małgorzatą Kożuchowską jednak nie trafi na antenę TVN-U? Znamy decyzję dyrektorów programowych stacji

Gwiazda pozostała obojętna. Nie odpowiedziała, ani nie skasowała niemoralnego komentarza. Cóż… Być może jest już przyzwyczajona do tego typu wpisów. Ma szerokie grono fanów oraz psychofanów. Ten zdecydowanie zalicza się właśnie do drugiej grupy. Aktorka musi liczyć się z tym, że publikując swoje zdjęcia naraża się na różne komentarze typów spod ciemnej gwiazdy. Oby tylko na internetowych wpisach się skończyło.

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka”, “Przyjaciółki” czy “Pod powierzchnią”?

A dokąd wyjechała Małgorzata Kożuchowska? Dla bezpieczeństwa i zachowania prywatności nie zdradziła, jaki kierunek wybrała na wakacje.

Dominikana

Hawaje

Puerto Rico? – zgadują internauci, ale aktorka nie zdradza miejsca swojego pobytu.

Gdziekolwiek jest, jest pięknie! Widok zapiera dech w piersiach. To raj! Jak z resztą skomentowała Małgosia. Życzymy jej udanego, w pełni zasłużonego urlopu.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska zerwała z grzecznym wizerunkiem! Ta metamorfoza może zaskoczyć jej fanów!

View this post on Instagram

Paradise.

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on


×
×