Małgorzata Kożuchowska w długich blond włosach. „Hanka 25 później” – zapewnia aktorka. Chce wrócić do „M jak miłość”?

Małgorzata Kożuchowska w długich blond włosach paradowała na planie M jak miłość, gdy była jeszcze Hanką. Potem zerwała z rolą i zmieniła wizerunek. Zatęskniła za dawnymi czasami?
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to ikona stylu. Każde jej zdjęcie, każda stylizacja i fryzura zasługują na oklaski. Ta nowa także! Aktorka pokazała właśnie zdjęcie z planu serialu Motyw. To kryminalna produkcja, która już wiosną 2020 trafi na antenę TVN-U.

Blondwłosa piękność zagra Luizę wplątaną w śledztwo dotyczące brutalnego morderstwa. Na zdjęciu widzicie właśnie jej serialowe wcielenie. Tu rzecz jasna występuje w peruce. Fani są jednak zachwyceni!

„W długich włosach pięknie jak za dawnych lat! Kobieco, urzekająco”

„W długich super” – czytamy w komentarzach.

„Hania?” – pytają inni.

„25 lat później” – odpisała z humorem aktorka.

Jej rola w M jak miłość, a szczególnie śmierć Hanki Mostowiak do dziś jest głośno wspominana i komentowana przez widzów. I choć wydarzenia automatycznie wykluczyły aktorkę z dalszego grania w serialu TVP2 to przecież w ekranowej Grabinie zawsze może pojawić się jej zaginiona siostra bliźniaczka. To by było coś!

Tymczasem Kożuchowska w serialu Motyw zagra główną rolę. Jej postać będzie uwikłana w miłosny trójkąt, mroczne śledztwo oraz tajemnicze sprawy sprzed lat. Obok niej w roli Pawła Szulca pojawi się Michał Czernecki, którego widzicie na zdjęciu. Trzeba przyznać, że jego metamorfoza też robi wrażenie!

– To serial kryminalny. Ja już dawno nie grałam w serialu kryminalnym i moja postać będzie jak większość postaci w tym serialu – dość dwuznaczna – powiedziała nam jakiś czas temu Małgorzata Kożuchowska.

Nie mamy wątpliwości, że ten serial także okaże się hitem! Tak samo jak Druga szansa, w której Małgosia wcielała się w Monikę Borecką.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska jeździ autem za pół miliona złotych! Tak wygląda cudo na czterech kółkach!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska i Olga Bołądź w nowym serialu TVN

Zobacz: Tylko Małgorzata Kożuchowska mogła strzelić selfie z takim fasonem! Na dworze Afrykańskie upały, a ona wygląda jak milon dolarów


×
×