Małgorzata Kożuchowska pokazała swoją nową fryzurę w pełnej okazałości! Po krótkich włosach nie ma już ani śladu!

TVN szykuje nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej! Właśnie ruszyły prace na planie nowej produkcji. Mamy pierwsze zdjęcia i wiemy już, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek. Najbardziej zaskakuje jednak przemiana aktorki!

O tym, że serial Druga szansa był hitem chyba nikomu nie trzeba przypominać. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) przez pięć sezonów odkrywała przed widzami tajniki życia w show-biznesie. Teraz uwielbiana przez widzów aktora będzie miała okazję pokazać się z innej, mrocznej strony. W serialu Motyw wcieli się w rolę detektyw Luizy. Z pozoru kryminalna opowieść będzie także historią o miłosnym trójkącie i życiu w kłamstwie. Luiza będzie uwikłana w skomplikowaną relację z Czarną (Agnieszka Grochowska) oraz Maksem.

W serialu nie zabraknie wątków miłosnych, ale na pierwszy plan wysunie się mroczne śledztwo. Zbrodnia zmrozi krew w żyłach widzów! Akcja będzie rozgrywać się w Gdańsku. Właśnie tam aktorzy pracują teraz w pocie czoła. Główni bohaterowie będą mieli za zadanie rozwikłać skomplikowaną zagadkę sprzed lat. Gdańskie śledztwo nie zakończy się jedynie na przesłuchaniach świadków i analizie dowodów. Konieczna będzie retrospekcja! Właśnie w ten sposób akcja przeniesie się do lat 80.

Metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej

Luiza jako pani detektyw będzie miała przed sobą bardzo trudne zadanie. Do tego miłosne dylematy z pewnością utrudniać będą jej pracę. Ale nas teraz ciekawi coś innego. Pierwsze zdjęcia zza kulis serialu Motyw pokazują, jak bardzo Małgorzata Kożuchowska zmieniła się dla nowej roli. W niczym już nie przypomina poukładanej Natalii z Rodzinki.pl, a tym bardziej uwielbianej przed laty Hanki z M jak miłość. Do Moniki Boreckiej z Drugiej szansy też jej daleko, a wszystko za sprawą fryzury. Długie blond włosy dodają Luizie Porębskiej pazura! Małgorzata znowu wygląda jak za czasów, gdy rozpoczynała swoją karierę od filmu Kiler.

Jest jeszcze coś, o czym powinniście wiedzieć. Na ekranie pojawi się szereg gwiazd! Michał Czernecki skradnie serca damskiej części publiczności, a Olga Bołądź znana z filmów Patryka Vegi wcieli się w rolę siostry głównej bohaterki! My już nie możemy się doczekać. Niestety… Premiera planowana jest dopiero na wiosnę 2020.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska chłodzi swoje boskie ciało w basenie! Widok gwiazdy w seksownym bikini to prawdziwy rarytas!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska i Olga Bołądź w nowym serialu TVN

Zobacz: “Kryminalni” wracają do TVN-u! Wiemy, kto pojawi się w obsadzie!


×
×