Małgorzata Kożuchowska została babcią! Mamy pierwsze zdjęcia jej uroczej wnuczki

Małgorzata Kożuchowska, czyli gwiazda Rodzinki.pl, po raz pierwszy w serialu wcieli się w rolę babci. Jej najstarszy syn został ojcem! Mamy już pierwsze zdjęcie z planu. Kruszynka jest przeurocza!
Małgorzata Kożuchowska

Nadszedł już czas dla Małgorzaty Kożuchowskiej, że grywa babcie młodych bohaterów. Ale Tomasza Karolaka spotkało to już wcześniej, choć oboje są w tym samym mniej więcej wieku…

„Mała królewna”, czyli córeczka Tomka (Maciej Musiał) i Magdy (Olga Kalicka), wywróci do góry nogami życie rodzinki Boskich. Czy Natalia (Małgorzata Kożuchowska) oraz Ludwik (Tomasz Karolak) z serialu Rodzinka.pl odnajdą się w rolach dziadków? Pomogą młodym w wychowaniu córeczki czy skoncentrują się na swoich obowiązkach zawodowych?

Magda powiła córeczkę 14. sezonie Rodzinki.pl. Twórcy serialu wykorzystali fakt, że grająca ją Olga Kalicka naprawdę była w ciąży i w styczniu powitała na świecie synka. To maleństwo oczywiście w serialu Rodzinka.pl nie zagra.

Dlatego dopiero w 15. sezonie zobaczymy na ekranie maleńką córeczkę Tomka i Madzi. Jak można przypuszczać ze zdjęć publikowanych przez aktorów na Instagramie, wnusia zostanie oczkiem w głowie dziadków Boskich. Udostępnią malej kruszynce nawet swoją sypialnię!

Jak Magda i Tomek nazwą córeczkę? Tego na razie nie wiadomo. Może Natalia lub Beata, czyli zdecydują się na imię jednej z babć. A może Zuzanna – bo to obecnie najpopularniejsze imię nadawane dziewczynkom? Na pewno jednak dowiemy się tego, gdy Tomek , Magda oraz ich dzieciątko zjawią się u Ludwika i Natalii na uroczystym obiedzie. Nie zabraknie też rodziców Magdy, w których wcielają się Agnieszka Wosińska i Krzysztof Dracz.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska szaleje jak nastolatka w towarzystwie swojego starszego syna! „Wyglądacie jak rodzeństwo”

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska pokazała nową fryzurę w pełnej okazałości! Po krótkich włosach nie ma już ani śladu!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska chłodzi swoje boskie ciało w basenie! Widok gwiazdy w seksownym bikini to prawdziwy rarytas!


×
×