Małgorzata Socha we wzruszających słowach o największej przyjaciółce. Nie zgadniecie, która to gwiazda

Zastanawiacie się czasem, z kim przyjaźnią się Wasi idole ze szklanego ekranu? My wiemy już, za kim w ogień poszłaby Małgorzata Socha. To będzie dla Was zaskoczenie! 
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha bez wątpienia jest gwiazdą polskiej telewizji. Seriale, reklamy i filmy pełnometrażowe to jej konik. Miłośnicy seriali znają ją z Przyjaciółek oraz Na Wspólnej. W tej pierwszej produkcji gra szaloną i samodzielną Ingę, w drugiej potulną i poukładaną Zuzę Hoffer.

Zobacz: Odchudzona Małgorzata Socha w zjawiskowej sukni pozuje przed toaletą! Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Najlepszy dodała Kasia Zielińska

Obecnie aktorka pracuje na planie filmu Jak poślubić milionera, który już niedługo trafi do kin. Tam towarzyszy jej serdeczna przyjaciółka, którą okazała się być Anita Sokołowska! Panie pracują razem także w serialu Polsatu, gdzie również grają przyjaciółki.

Okazuje się, że scenarzyści napisali aktorkom scenariusz – nie tylko serialowy. Panie przyjaźnią się bowiem w życiu prywatnym. A to, że mogą razem pracować dodatkowo je uskrzydla. No bo kto nie chciałby wygłupiać się w pracy ze swoją  bratnią duszą?

Co to była za noc… Anitko dziękuję za ten wspólny czas na planie #jakpoślubićmilionera!❤ Dobrze mieć w życiu i na planie taką Przyjaciółkę. Praca z Tobą to .. nie praca, tylko przyjemność❤

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała się w pięknej sukni ślubnej! Gwiazda wyjawiła swoją wielką tajemnicę!

Już niedługo obie panie zobaczymy na ekranie – dużym i małym. We wrześniu na antenie Polsatu pojawi się 14. sezon Przyjaciółek. A na film, na planie którego właśnie polowały na milionera, już niedługo będzie można kupić bilety. Nie możemy się doczekać!

Zobacz: Ile zarabiają polskie, serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle za nią są nawet Małgorzata Kożuchowska i Basia Kurdej-Szatan!


×
×