×

Zmiany w obsadzie „Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!

Nowy przystojny jak marzenie lekarz pojawi się w Na dobre i na złe po wakacjach. Zagra go Marcin Przybylski. Aktor co prawda kiedyś wystąpił tym serialu w roli pacjenta , ale teraz zostanie z pewnością na dłużej i mocno namiesza w życiu Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska).

Marcin Przybylski sam poinformował, że zagra w Na dobre i na złe doktora Antoniego Kosa. W jednym z wcześniejszych odcinków serialu wcielał się w rolę pacjenta Falkowicza, któremu profesor wyleczył złośliwego mięsaka.

Marcin Przybylski jest wykładowcą na warszawskiej Akademii Teatralnej. Zrobił tam nawet doktorat. Jest również aktorem Teatru Narodowego w Warszawie. Do tej pory grywał raczej epizodyczne role serialowe. Najlepiej pamiętamy go z Przepisu na życie, gdzie wcielał się w menedżera restauracji Kardamon. Aktor udziela się też w dubbingu, świetnie śpiewa i gra na skrzypcach. Może właśnie ten nietypowe zdolności zostaną wykorzystane w serialu?

W którym wątku pojawi się aktor? To już wiadomo. Wspólne zdjęcie z doktorem Kosem opublikowała już serialowa Hania Sikorka. Widzimy na nim właśnie śliczną lekarkę oraz doktora Michała (Mateusz Janicki). Aktorka opatrzyła fotografię hashtagami „dylemat” i „problemy”. Można zatem przypuszczać, że ci lekarze będą wplątani w dość skomplikowane relacje miłosne. którego z nich wybierze ostatecznie Hania? Może Kosa. W końcu nosi, jak ona, ptasie nazwisko.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Falkowicz zostanie w szpitalu. Zażegna epidemię?

Zobacz: Filip Bobek wraca do „Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: Przystojny Michał Żebrowski pokazał się bez koszulki! Co za klata!

Może Cię zainteresować