Marcin Rogacewicz dołączył do popularnego serialu TVN! Kogo zagra?

Marcin Rogacewicz wystąpi w nowym wątku w serialu Na Wspólnej! To świetna wiadomość dla aktora, który pojawiał się ostatnio w serialach tylko gościnnie.
Marcin Rogacewicz dołączył do popularnego serialu TVN! Kogo zagra?

Na razie nie wiadomo, kogo zagra aktor, ale zobaczymy go w serialu TVN zapewne tuż po Nowym Roku. Marcin Rogacewicz to serialowy wyjadacz, którego najbardziej znamy z serialu Na dobre i na złe z roli doktora Zapały oraz z Przyjaciółek, gdzie grał pierwszego męża Patrycji (Joanna Liszowska) Nie tak dawno występował w Koronie królów jako doradca Kazimierza Wielkiego, Jaśko z Melszyna. Pojawił się też w serialu W rytmie serca.

Zobacz: Na dobre i na złe (odc 760) ślub Szczepana i Liny [ZDJĘCIA]

Rogacewicz nie jest typem celebryty, opowiadającym o każdym swoim przedsięwzięciu. Kilka lat temu pogniewał się z nieco na mediach, gdy te pisały bardzo obszernie 10 lat temu, o śmiertelnym wypadku, który spowodował aktor. Prawdopodobnie było tak, że nie do końca zdawał sobie sprawę, że potrącił kobietę tyłem auta. Kobieta upadła na jezdnię. Miała rozległe złamania i krwiaki na mózgu. Zmarła przez zatrzymanie akcji serca.

Po tych dramatycznych wydarzeniach Rogacewicz nie lubi udzielać się w mediach i opowiadać o sobie oraz o rodzinie bardziej szczegółowo. W jednym z nielicznych wywiadów, jakich udzielił, stwierdził:

Bez rodziny by mnie nie było. Mądrością mojej rodziny jest moja żona. Zawsze mnie wspiera i dopinguje – zapewnił serialowy Przemek z Na dobre i na złe i dodając, że zawsze dba o to, by żona i córki były na pierwszym miejscu, by spędzać z nimi jak najwięcej czasu – Wieczorami, kiedy jestem już w domu z córkami i żoną, cieszę się atmosferą, którą stwarzają tylko kobiety, choć moje córki chętnie zaczynają zabawy od zapasów – mówił w rozmowie z magazynem Claudia.

Sprawdź: Na to czekali wszyscy fani „Na dobre i na złe”. Emilia Komarnicka po długiej przerwie wraca do Leśnej Góry!

Z niecierpliwością czekamy na występ Rogacewicza w Na Wspólnej. Może pojawi się w na przykład w wątku Żanety (Anna Guzik), który warto byłoby reaktywować?


×
×