Marcjanna Lelek odeszła z „M jak miłość” dla odważniejszych ról. Nagość i sceny seksu – takiej Natalki Mostowiak nie znacie!

Jeszcze niedawno grała w M jak miłość małą Natalkę Mostowiak. Teraz 24-letnia Marcjanna Lelek szuka innych aktorskich wyzwań. Jakich?
Marcjanna Lelek odeszła z "M jak miłość" dla odważniejszych ról. Nagość i sceny seksu - takiej Natalki Mostowiak nie znacie!

Marcjannę Lelek znają wszyscy dzięki roli w serialu M jak miłość. 24-latka grała tam wiele lat się tam w Natalkę, adoptowaną córkę Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) i Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwania zawodowe.

Zobacz: M jak miłość. Już wiemy, jak Magda będzie wyglądała przed ołtarzem! To zdjęcie rozbawiło widzów do łez!

W nowym aktorskim wcieleniu Marcjanna poczyna sobie bardzo odważnie – w serwisie YouTube można zobaczyć już cały film „Pół wieku poezji później” w reżyserii Jakuba Nurzyńskiego. To produkcja dla fanów Wiedźmina! W opublikowanym na YouTube wideo widać, jak Marcjanna Lelek gra scenę seksu i jest półnaga. Marcjanna wciela się w rolę Keiry, która kusi Juliana (Marcin Bubółka), bękarta barda Jaskra (Zbigniew Zamachowski). Fil oczywiście jest inspirowany powieściami Andrzeja Sapkowskiego, a jego premiera poprzedza tę znacznie droższego serialu Netflixa Wiedźmin.

Aktorka nie boi się odważnych scen, co udowodniła w tej produkcji. To jednak nie jej pierwszy raz! Marcjanna Lelek stawała już nago przed obiektywem. W mediach społecznościowych chętnie publikowała odważne zdjęcia z sesji fotograficznych.

Zobacz: Kulisy serialu M jak miłość. Janek zawalczy o Sonię. Niespodziewanie zmieni się w romantycznego adoratora!

W filmie „Pół Wieku Poezji Później”, który utrzymany jest w klimacie Wiedźmina oprócz Lelek, występują także Zbigniew Zamachowski, Kamila Kamińska, Mariusz Drężek i Andrzej Strzelecki.

Pikantny fragment „Pół Wieku Poezji Później” z udziałem młodej aktorki zaczyna się dokładnie po godzinie filmu (1:10:28). Dla młodej aktorki to pierwsza tak odważna scena na ekranie, ale wcześniej Marcjanna brała udział w rozbieranych sesjach, a ich wynikami chwaliła na Instagramie.

Zobaczcie tutaj:

Marcjanna Lelek to nie tylko aktorka amatorka. Gwiazda M jak miłość jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej i studium technik filmowych na kierunku reżyseria.

Zobacz: Nowa bohaterka w „M jak miłość”! To ona wystawi na próbę związek młodego Mostowiaka

View this post on Instagram

A prosto ze skał do <3 @zgorzalekmakeup

A post shared by Marcjanna Lelek (@ukulelekk) on


×
×