Marcjanna Lelek nigdy nie wróci do „M jak miłość”! Młoda aktorka ma inne plany na przyszłość. Natalka Mostowiak umrze?

Przyjechała za Australii tylko na ślub ukochanej siostry Uli (Iga Krefft) w 1451. odcinku. Nikt zresztą nie wyobrażał sobie, że będzie inaczej. Jednak Natalka (Marcjanna Lelek) wróci na antypody. Czy to oznacza, że Marcjanna Lelek na zawsze odeszła z serialu, w którym dorastała?
Marcjanna Lelek

Natalka zdecydowała się na 30-godzinny lot z Australii po to, by towarzyszyć siostrze w wyjątkowym dla niej dniu. Ale przyleciała do Polski sama, bez serialowego męża i córeczki Hani (Maja Marczak). Dlaczego? Wszystko to dlatego, że jej serialowy ukochany Franek (Piotr Nerelewski) po prostu zrezygnował z grania w M ja miłość. A Marcjanna?

Młoda aktorka na razie uczy się w Warszawskiej szkole Filmowej. I już wiadomo, że we wrześniu nie pojawi się niestety w serialu. Ciekawe, czy jeszcze w ogóle Marcjanna zjawi się w serialowej Grabinie. Na razie nie zapadły na ten temat żadne wiążące młodą aktorkę oraz produkcję serialu ustalenia. Gwiazda odeszła z serialu rok temu. Dlaczego to zrobiła? Po prostu nie lubiła swojej postaci i chciała rozwijać swoje umiejętności aktorskie.  Jej wielką pasją są też dalekie podróże, a na takie wyprawy nie mogłaby sobie pozwolić pracując non stop w serialu.

– Zaczęłam też studiować mongolistykę i tybetologię. Uczę się tybetańskiego. Zamierzam po tych studiach znać siedem języków i być przewodnikiem, jeździć z wycieczkami po świecie. A w wolnych chwilach wspinać się w Himalajach, bo to jest moją największą pasją – wspinaczka – wyznała rok temu w jednym z wywiadów.

Jednak to, że nie darzyła sympatią Mostowiakówny nie znaczy, że nie lubiła także pracującej w serialu ekipy. Najbardziej zżyła się z grającą Ulę (Igą Krefft), z którą w podobnym czasie rozpoczęła przygodę na planie M jak miłość. Obie dziewczyny traktują się jak siostry.

Co będzie z Natalką w M jak miłość?

Pytanie, co dalej z Natalką Mostowiak? Czy najstarsza córka Marka (Kacper Kuszewski) umrze? To raczej jej nie grozi. Producenci wysłali ją wraz z pozostałymi członkami rodziny do Australii. Najprawdopodobniej nigdy stamtąd nie wróci.

Zobacz: Poważne braku w obsadzie “M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!

Zobacz: Ilona Janyst po porodzie wraca do “M jak miłość”. Chora miłość do Olka nada zatruwa jej życie. Co się wydarzy?


×
×