Ciężarna gwiazda „Barw szczęścia” pożegnała się z ekipą. Co stanie się z jej bohaterką?

Maria Dejmek już niedługo zostanie mamą po raz pierwszy. Aktorka Barw szczęścia w stanie błogosławionym pracowała, ale teraz robi sobie zasłużony urlop. Dowiedz się więcej!
Maria Dejmek odchodzi z "Barw szczęścia"

Maria Dejmek jest już w zaawansowanej ciąży, ale do tej pory dzielnie pracowała. Do teraz. Aktorka właśnie pożegnała się ekipą serialu Barwy szczęścia. Zdjęciami pochwaliła się oczywiście na Instagramie przy okazji potwierdzając, że urodzi synka.

Co się stanie z serialową Natalią z Barw szczęścia? Sceny kręcone są z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, więc jeszcze przez jakiś czas zobaczymy ją na ekranie. Potem wątek zostanie pewnie sprytnie wyciszony, a bohaterka Marii zostanie wysłana za granicę. Gwiazda już teraz zapowiedziała, że wróci! Z Natalią pożegnamy się więc tylko na moment.

Aktorka przy okazji ostatniego dnia na planie zdradziła również, że producenci robili wszystko, by umilić jej pracę. Były przekąski, krzesełko, czułe pytania i szczere wsparcie. To wspaniała wiadomość!

Dziś jest mój ostatni dzień zdjęciowy na planie @barwyszczescia.official . Udaję się na zasłużony urlop macierzyński!☺️???? Z całego serca dziękuje produkcji i ekipie serialu za ogromne wsparcie i zrozumienie dla mojego stanu???????? Dziękuję za to, że mój dzień pracy został skrócony do minimum, za to ze, gdy graliśmy sceny plenerowe czekało na mnie krzesełko, za wszystkie przyniesione herbatki i kanapki z barobusu, którymi zajadałam się między ujęciami???? za każde pytanie jak się czuje i za ciepło, którym zostałam otoczona z każdej strony!!!????DZIĘKUJE!!!!???????????? Obiecuje, że jak tylko Maluszek podrośnie, wracam na plan!!! Aż trudno mi uwierzyć, że wrócę jako Mama!

View this post on Instagram

Dziś jest mój ostatni dzień zdjęciowy na planie @barwyszczescia.official . Udaję się na zasłużony urlop macierzyński!☺️???? Z całego serca dziękuje produkcji i ekipie serialu za ogromne wsparcie i zrozumienie dla mojego stanu???????? Dziękuję za to, że mój dzień pracy został skrócony do minimum, za to ze, gdy graliśmy sceny plenerowe czekało na mnie krzesełko, za wszystkie przyniesione herbatki i kanapki z barobusu, którymi zajadałam się między ujęciami???? za każde pytanie jak się czuje i za ciepło, którym zostałam otoczona z każdej strony!!!????DZIĘKUJE!!!!???????????? Obiecuje, że jak tylko Maluszek podrośnie, wracam na plan!!! Aż trudno mi uwierzyć, że wrócę jako Mama!???????????????? #momtobe #itisaboy #babyontheway #pregnant

A post shared by maria dejmek (@maria_dejmek) on

Zobacz: Aż osiem serialowych gwiazd w tym roku zostanie mamami! Kto oprócz Joanny Moro, Agnieszki Kaczorowskiej i Kasi Warnke spodziewa się dziecka?

Zobacz: Joanna Moro jest w trzeciej ciąży! Już sprytnie maskuje zaokrąglony brzuszek. Będzie syn, czy córka?

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” tuż przed porodem chwali się dużym brzuszkiem na Instagramie. A co z jej rolą w serialu?


×
×