Maria Winiarska w „Barwach szczęścia” zrujnuje małżeństwo Stefana i Walerii? Poznaj szczegóły romansu seniorów!

Stefan (Krzysztof Kiersznowski) z Barw szczęścia wpadnie w miłosne tarapaty. Na jego drodze znów stanie Wiesia (Maria Winiarska), którą poznał w sanatorium.
Maria Winiarska w "Barwach szczęścia" zrujnuje małżeństwo Stefana i Walerii? Poznaj szczegóły romansu seniorów!

Maria Winiarska jak widać zaczęła swoje drugie serialowe życie. Jest królową instagrama, więc może dzięki występom w popularnych telewizyjnych produkcji będziemy oglądać ja więcej na małym i dużym ekranie?

Zobacz: Piotr Jankowski żegna się z rolą w “Barwach szczęścia” w atmosferze skandalu. Chodzi o osobę z produkcji: “Kompletny brak szacunku dla drugiego człowieka”

Ostatnio Maria Winiarska grała w serialach Na Wspólnej, gdzie wcieliła się w matkę Joanny (Anna Cieślak) oraz w Przyjaciółkach, gdzie wciela się w rolę adopcyjnej matki Anki (Magdalena Stużyńska). Do Klanu wrócił także watek Marczyńskich. Wygląda na to, że aktorka i w Barwach szczęścia zagrzeje miejsca na dłużej. Scenarzyści wymyślili dla jej bohaterki flirt, a może nawet i romans ze Stefanem!

Od 2103. odcinka Barw szczęścia (od poniedziałku 30.09.2019) zobaczymy, że Górka weźmie udział w świątecznym kiermaszu i na imprezie znowu spotka Wiesię

– Stefan, ale niespodzianka! Nic się nie zmieniłeś!- wykrzyknie kobieta na jego widok.
Od razu zacznie go czarować Ale te podchody zauważy Basia (Sławomira Łozińska) i oczywiście doniesie o nich ślubnej Stefana, Walerii (Ewa Ziętek).
– Lepiej pilnuj swoich… „pisanek”!
– Pisanek w sensie… męża?- zapyta zdziwiona Waleria i postanowi od razu ukrócić zaloty.
– Idź do domu, kochanie… – rozkaże osłupiałemu Stefanowi.
– Ja już sobie tu poradzę! A pani czego sobie życzy? Oczywiście, poza moim mężem?

Zobacz: Śmiertelna choroba w “Barwach szczęścia”. Jedna z gwiazd już niedługo pożegna się z serialem

Wygląda, że trafiła kosa na kamień, Waleria na pewno nie polubi Wiesławy. I między obydwoma paniami zapowiada się fascynująca i ostra rywalizacja o względy Stefana. Między seniorami zaiskrzyło już w sanatorium, ale choć oboje byli w dość dwuznacznej sytuacji, do niczego zdrożnego nie doszło. Mimo to Waleria zaczęła być czujna, bo Wiesia wrzuciła wspólne ze Stefanem zdjęcie do sieci, a para jej znajomych rozstała się przez romans mężczyzny w sanatorium. Nic zatem dziwnego, że Wala zrobi wszystko, by Stefan stracił zainteresowanie Wiesią. Ciekawe do czego się posunie? Może zacznie swatać samotną kobietę z jakimś swoim łaknącym towarzystwa znajomym, by skłonna do flirtu Wiesia dała spokój jej mężowi?

Zobacz: Franek z “Barw szczęścia” odpowie za śmierć Moniczki? Piotr Walawski zniszczy mu życie!


×
×