Z programu „Rolnik szuka żony” do serialu TVP2. Produkcja przyniesie mu wymarzoną sławę?

Coraz więcej amatorów pojawia się w polskich serialach. Swoje pięć minut sławy chce przedłużyć także jeden z uczestników Rolnik szuka żony.
Z programu "Rolnik szuka żony" do serialu TVP2. Produkcja przyniesie mu wymarzoną sławę?

Jeśli oglądacie polskie seriale, to doskonale wiecie, że niemal każdy ma szansę wystąpić przed kamerami. Tym razem na ekranie zadebiutuje uczestnik słynnego programu o rolnikach szukających żony lub kandydatów na męża dla kobiet pracujących na roli.

Zobacz: Bieda w „Klanie”. To jedyny serial, na planie którego panują tak koszmarne warunki!

Mariusz Smaga był kandydatem dla pierwszej rolniczki w programie, Anny Michalskiej. Początkowo młodych połączyło uczucie. Niestety, nie przetrwało ono próby czasu. Ania i Mariusz byli pierwszą parą w historii programu, a ich rodzącym się uczuciem żyło pół Polski! Byli pierwszymi uczestnikami, którzy zdecydowali się na zaręczyny. Później w ich ślady poszli Łukasz i Agata z piątej edycji Rolnik szuka żony. Niestety, nie wyszło im, bo Ania stwierdziła, że Mariusz jest maminsynkiem, że podczas wizyty u niego czuła się osaczona przez matkę i ostatecznie zwróciła mu pierścionek… Mężczyzna bardzo to przeżył. Jak się potem okazało, Mariusz zataił przed wybranką, że nie jest rozwiedziony i ma dziecko. To mogło zaważyć na braku zaufania kobiety. Ups…

Zobacz: Na dobre i na złe. Dlaczego Katarzyna Dąbrowska odeszła z serialu? Mamy komentarz aktorki

Smaga po tych miłosnych niepowodzeniach zniknął z telewizji i show biznesu. Przeniósł się jednak do stolicy i zaczął pracować na lotnisku im. Fryderyka Chopina. Znalazł sobie nową dziewczynę. Jednak ten związek też nie przetrwał. Teraz chłopak ze złamanym sercem postanowił wrócić do show biznesu, w którym, jak widać, zasmakował. Mariusz dostał rolę w serialu Na sygnale! 

Mariusz Smaga zagrał tam epizod. Uczestnik programu Rolnik szuka żony pojawił się w 244. odcinku 7. sezonu (emisja 23 października 2019 w TVP2). Wcielił się tam w postać ojca, którego nastoletnie dziecko trafiło do szpitala w wyniku głupiej internetowej zabawy.

Zobacz: Młodsza siostra Julii Wieniawy w „Na dobre i na złe”. Jej też wróżymy wielką karierę!

To prawdopodobnie dopiero początek serialowego flirtu z show-biznesem i kolejny pomysł na życie Mariusza. Ciekawe jak sobie poradzi, bo nie jest to najłatwiejsze środowisko. Trzymamy kciuki!


×
×