Marta Bryła wraca do „Na dobre i na złe”. Tęskniliście za Oliwią z Leśnej Góry? Wiemy, kto powita ją w szpitalu!

30To świetna wiadomość da fanów Marty Bryły znanej nie tylko z Na dobre i na złe, ale i z Korony królów. Aktorka wraca do swojej roli Oliwii w serialu o lekarzach z Leśnej Góry. Odcinki z jej udziałem zobaczymy już tej jesieni.
Marta Bryła wraca do "Na dobre i na złe"

Dlaczego Marta Bryła zniknęła jakiś czas temu z Na dobre i na złe? Plotki mówiły o tym, ze aktorka kupiła mieszkanie i zamieszkała w nim ze swoim narzeczonym aktorem Jakubem Tackowiakiem. Chciała je urządzić, dotrzeć się z partnerem i odetchnąć nieco od mediów. Bryła dementowała tę informacje na swoim Instagramie. Zdradziła, że po prostu chciała wrócić na studia aktorskie do Wrocławia i im poświecić więcej czasu. Na to, grając w dwóch serialach w Warszawie, nie bardzo miała czas. Młoda aktorka bardzo krytykowana była za braki w umiejętnościach aktorskich oraz niezbyt wyraźną wymowę i słusznie, że postanowiła poświecić więcej czasu na szlifowanie warsztatu.

Do Na dobre i na złe Oliwia wróci serdecznie witana przez dwóch mężczyzn, na których jej bardzo zależy. Pierwszy to Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski). Przywita on Oliwkę tak ciepło, ponieważ jest mamą jego bratanka, jedynego synka nieżyjącego Adama (Grzegorz Daukszewicz), Józia (Aleksander Cherepanov).

Z jej powrotu jako technika radiologa ucieszy się doktor Paweł (Marcin Sianko), który już dawniej smalił do niej cholewki. Zapowiada się więc kolejny piękny romans w Leśnej Górze. Tylko czy przystojny radiolog będzie umiał pokochać nie tylko Oliwię, ale jej synka? Czy na drodze do szczęścia tej pary nie będzie chciał stanąć Falkowicz, który ma Oliwię za niezbyt odpowiedzialną osobę? Bo jemu może przemknąć przez myśl odebranie Oliwce Józia. O tym jednak przekonamy się dopiero we wrześniu, kiedy serial wróci na antenę TVP2.

View this post on Instagram

Oliwka na planie 🙂 @nadobreinazle.official #workday #????

A post shared by Marta Bryła (@martabrylaofficial) on

Zobacz: Z Leśnej Góry do Hiszpanii! Blanka i Wiktoria z „Na dobre i na złe” wyjadą z Polski na zawsze? [ZDJĘCIA]

Zobacz: Filip Bobek wraca do “Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!


×
×