Marta Wierzbicka wraca do „Na Wspólnej”! Na długo? Wiemy, jak potoczą się losy Oli Zimińskiej!

A to przykra niespodzianka! Marta Wierzbicka, która dwa lata temu odeszła z serialu Na Wspólnej, wróciła na plan... niestety tylko na chwilkę. Aktorka nie pozostanie w stałej obsadzie serialu.

W 2017 roku Marta Wierzbicka odeszła z serialu Na Wspólnej. Jej Ola wjechała do Londynu na staż w kancelarii. Teraz jednak wróci do Polski. Niestety jedynie na chwilkę.

Choć jej rodzice przez ten czas przeżywali naprawdę ciężkie chwile. Marek (Grzegorz Gzyl) zostawił żonę ( Lucyna Malec) i miał romans z Natalią (Laura Breszka). Potem kochanka ojca zmarła.  Zimińscy razem wychowują małego Szymka (Tomasz Kawecki), który jest owocem zdrady Zimińskiego. Maluch okazał się bardzo chorowity i jego problemy ze zdrowiem długo smuciły Dankę…

Ostatecznie jednak rodzice Oli postanowili ponownie się zejść. Marek oświadczy się żonie, a ich córka przyjedzie na drugi ślub. Dziewczyna wróci z Londynu kompletnie odmieniona – poukładana i z chłopakiem u boku.

Tylko na moment…

To zapewne zdziwi matkę i ojca, bo przecież Ola ma za sobą lesbijski romans. Niestety, młodsza córka Zimińskich pojawi się w Na Wspólnej tylko na chwilkę.

– Świetnie było pojawić się na planie, spotkać serialowych rodziców i wcielić się w rolę Oli, ale to będzie powrót tylko na chwilkę – zdradziła aktorka.

Jake są zatem inne plany zawodowe Marty Wierzbickiej? Rozwija swoją działalność w mediach społecznościowych, jest też wykładowcą na warsztatach aktorskich. Na żywo można ją zobaczyć w stołecznym teatrze Komedia, ale również w przedstawieniach objazdowych granych w całej Polsce. Jakiś czas temu została zaangażowana do roli gwiazdy tenisa w serialu Pierwsza miłość. Marta także sporo podróżuje i to właśnie jest zajęcie któremu poświęca najwięcej czasu. Marzenie!

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2895): Marek poprosi Dankę o rękę w wyjątkowo oryginalny sposób. Będzie drugi ślub?

Zobacz: Syn Doroty Szelągowskiej zagrał w “Na Wspólnej”! Jest pierwsze zdjęcie z planu!

Zobacz: Marta Wierzbicka znów w “Na Wspólnej”! Córka Zimińskich wraca do Polski. Co wydarzy się w jej wątku?


×
×