Marta Żmuda Trzebiatowska w drugiej ciąży! Hania Sikorka zniknie z „Na dobre i na złe”?

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula spodziewają się drugiego dziecka! Oboje grają w Na dobre i na złe. Czy przez obowiązki rodzicielskie odejdą z serialu?
Marta Żmuda Trzebiatowska w drugiej ciąży! Hania Sikorka zniknie z "Na dobre i na złe"?

Para ma już synka. Dwa lata temu na świat przyszedł ich syn Bruno. Jeszcze nie wiadomo, czy Bruno będzie miał brata czy siostrę. Nie wiadomo też , kiedy maleństwo przyjdzie na świat.

Zobacz: Na dobre i na zle (odc.763): Lina zaatakuje kochankę męża!

Ostatnio jednak faktycznie aktorka zasłaniała się obszernymi, oversize’owimi stylizacjami, by brzuszka nie było widać.

 

A czy przez rodzicielskie obowiązki Marta zrezygnuje z grania w Na dobre i na złe? Raczej nie. Ostatnio bowiem zdradziła, że doktor Hania Sikorka to jej ukochana bohaterka z wszystkich ról, które zagrała w swojej karierze. A było ich niemało!

Może scenarzyści wreszcie zeswatają doktor Hanię z jej wielbicielem, doktorem Michalem (Mateusz Janicki)?

Muszę Wam zdradzić pewien sekret. Uwielbiam grać Hanię Sikorkę. Nie wiem czy to jest normalne ? jeszcze chyba nigdy nie zaprzyjaźniłam się z żadną graną postacią tak jak z nią. Ponieważ kończy się rok, chciałam baaardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy pracują na sukces tego serialu: ekipie, produkcji oraz moim kolegom i koleżankom aktorom. ❤️ Ściskam Was świątecznie! – napisała na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B6LumX1p334/

Kim jest mąż aktorki?

Mężem Marty jest aktor Kamil Kula czyli Szczepan z Na dobre i na złe. Pracują w jednym szpitalu, ale mają zupełnie inne wątki.Ostatnio Szczepan ożenił się z dziewczyną z Syrii Liną (Izabela Perez), by zapewnić jej możliwość leczenia w Leśnej Górze.

Przeczytaj: Na dobre i na zle (odc.760): Ślub Szczepana i Liny

W prawdziwym życiu Marta i Kamil poznali się w 2013 roku. Dostali angaż w Teatrze Kwadrat. Choć grali w dwóch różnych spektaklach, to często wpadali na siebie na korytarzu. Zagrali w jednym spektaklu, w którym musieli zagrać sprzeczające się małżeństwo i między nimi zaiskrzyło.

Już po dwóch latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula wzięli wtedy w tajemnicy przed plotkarskimi mediami ślub poza Warszawą.


×
×