×

M jak miłość: Syn Marka Mostowiaka poślubi Lilkę i wychowa z nią dziecko!

To już pewne! Mateusz Mostowiak  (Krystian Domagała) i Lilka Banach ( Monika Mielnicka) z M jak miłość wezmą ślub. Wszystko w cieniu tragedii, która przydarzyła się Lilce…

O tym, że ślub Lilki i Mateusza z M jak miłość zobaczymy w tym roku – konkretnie po wakacjach 2020- wygadała się Jowita Chwałek czyli w serialu najbliższa przyjaciółka Lilki – Ewa.

To wspaniała wiadomość dla fanów serialu M jak miłość. To znaczy, że wszystkie kłopoty Mateusza i Lilki  zakończą się pięknym rozwiązaniem. Ciekawe jednak, czy ślub będzie miał miejsce przed porodem czy po porodzie. I zapewne dopiero po maturze.

[wp_quiz id=”816″]

Czytaj: Serial Mały Zgon w Canal Plus. To będzie hit

Bo niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że zgwałcona przez jakiegoś zwyrodnialca z klubu Comodo Banachówna zaszła w ciążę.  Jeśli tak właśnie się stanie, przed młodymi ogromne dylematy. Czy urodzić dziecko z gwałtu czy jednak dokonać aborcji. Możliwe jest także że to po prostu dziecko Mateusza. Młodzi przecież od dawna regularnie współżyją i zdaje się nie stosują antykoncepcji, mimo że są już dorośli.

No ale kto ma z nimi o tym porozmawiać. Mama Mateusza Hanka (Małgorzata Kożuchowska) nie żyje, ojciec Marek (Kacper Kuszewski) jest w Australii. Ojciec Lilki to pijak, a matka jest chora. Zawiłości antykoncepcji  mogłaby  im wyjaśnić ciotka Maria (Małgorzata Pieńkowska), która zna się na tym i jest pielęgniarką. Ale chyba wstydzi się rozmawiać o seksie z bratankiem.

Zobacz: Ula Mostowiak zniknie z „M jak miłość? Iga Krefft przerwała milczenie

Prawdopodobnie młodzi już będą mieli dziecko w dniu ich ślubu. Ciekawe też, czy na ślub jedynego syna pofatyguje się z Antypodów jego ojciec Marek. Może to będzie dla aktora też okazja, by bez wstydu wrócić do serialu? Oby tak się stało. Na pamiętnym  skromnym ślubie Uli (Iga Krefft) z Bartkiem  (Arkadiusz Smoleński) przyszło wiele przypadkowych osób i garstka rodziny…

Może Cię zainteresować