Maurycy Popiel planuje ślub? Jego wybranka to także aktorka z „M jak miłość”! Wiedzieliście?

Olek z M jak miłość nie jest stały w uczuciach, ale grający go Maurycy Popiel wręcz odwrotnie. Aktor niedługo stanie pewnie na ślubnym kobiercu!
Maurycy Popiel planuje ślub? Jego wybranka to także aktorka z "M jak miłość"! Wiedzieliście?

O tym, że Olek z M jak miłość ma problemy z wiernością wiadomo od dawna. Gdy poślubił Magdę (Anna Mucha) wróżono temu związkowi wieczne szczęście. Niestety nim emocje opadły, lekarz zdążył zdradzić żonę z Anetą (Ilona Janyst). Jej także nie był wierny. Bez przerwy flirtował z koleżankami z pracy, a w końcu trafił na Agę (Ina Sobala) pracującą w bistro Za rogiem.

Młoda blondynka szybko straciła głowę dla szalenie przystojnego kochanka, ale i tu czar szybko prysł. Olek zdradził ją bowiem z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach)! Młody Chodakowski z M jak miłość bez wątpienia jest seksocholikiem, a to rujnuje jego życie uczuciowe. Na szczęście aktor w prawdziwym życiu nie ma takich problemów.

Okazuje się, że jego wybranką jest Izabela Warykiewicz, którą wierni widzowie M jak miłość mogą kojarzyć z drobnych ról. Aktorka – epizodystka – pojawiała się w serialu już kilka razy za każdym razem jako ktoś inny. Maurycy Popiel zaznacza jednak, że ich znajomość zaczęła się dużo wcześniej niż na planie serialu.

Tworzymy związek od siedmiu lat, poznaliśmy się na studiach w krakowskiej PWST. Nieprawdą jest, że nasze uczucie narodziło się na planie „M jak miłość”. Ale to, że jesteśmy nierozłączną parą, jest jak najbardziej prawdziwe – powiedział aktor w najnowszym Tele tygodniu.

Myślicie, że Maurycy Popiel pójdzie w ślady Mikołaja Roznerskiego i niedługo zaciągnie swoją wybrankę do ołtarza? To byłaby wspaniała ceremonia!

Zobacz: Mikołaj Roznerski szczerze o odejściu z „M jak miłość”. Co dalej z rolą Marcina Chodakowskiego?

Zobacz: Nowy ojczym braci Chodakowski to bogacz! W „M jak miłość” Aleksandra straci głowę dla dewelopera

Zobacz: Nowa Małgosia w “M jak miłość”! Kto zastąpi Joannę Koroniewską w serialu o Mostowiakach?


×
×