M jak miłość: Maurycy Popiel zniknie z serialu. Olek jednak pójdzie siedzieć?

Od kilku lat aktor wciela się w Olka Chodakowskiego w serialu M jak miłość. Jednak niebawem może zniknąć z serialu. Co się stało?
M jak miłość Olek (Maurycy Popiel)

Na przeszkodzie może stanąć nowe zajęcie aktora, który z takim poświęceniem wciela się w niełatwą  rolę Olka Chodakowskiego w serialu M jak miłość. To jego wątek jest w tym momencie najważniejszy.

Czytaj: Tomasz Ciachorowski ma nową pracę w Na dobre i na złe. Mamy pierwsze zdjęcie z planu.

Olek zabił bowiem  psychopatę Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski).  Obaj panowie mieli w M jak miłość sceny wyjątkowo wymagające pod względem aktorskim i jeśli chodzi o przeżycia. Olek przecież nie tylko zabija Skalskiego, ale także musiał zakopać ciało nieżywego Artura w ciemnym lesie.

Ale w M jak miłość chyba dochodzimy do finału całej historii. Albo Olek trafi za zabójstwo do więzienia, albo nie wytrzyma psychicznie napięcia i ucieknie do Niemiec. Prawdopodobnie tak właśnie będzie. Aktor musi znaleźć więcej czasu na nowe zajęcie. Co to będzie? Czyżby nowy serial?

Czytaj: Jak mieszkają serialowe gwiazdy? Uchylamy rąbka tajemnicy! Zobaczcie tylko te wnętrza.

Jeszcze nie. Ale Maurycy pojawia się w programie Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie będzie musiał wykazać się nie tylko umiejętnościami aktorskimi. Aktor pokaże także jak śpiewa i czy jest dobrym tancerzem. Tak przynajmniej twierdzi Super Express dodając, ze w programie wystąpi też piosenkarka Gosia Andrzejewicz. Z kolei Fakt podaje kolejne nazwiska uczestników programu: Marta Gałuszewska, aktor Karol Dziuba (O mnie się nie martw), aktorka Kamila Boruta oraz aktor Filip Gurłacz (M jak miłość).

Występ Maurycego w programie może być sensacją. Młody aktor już jest bardzo popularny. Nowy program może być dla niego ogromną szansą, po której wykorzystaniu posypią się kolejne interesujące role.

 


×
×