Córka Umy Thurman jest zjawiskowo piękna! Właśnie poszła w ślady znanej matki i dołączyła do obsady hitowego serialu!

Maya Hawke dołączyła do obsady trzeciego sezonu serialu Stranger Things. Kogo zagra i kiedy premiera nowych odcinków kultowego serialu? Fani nie mogą się doczekać powrotu Nastki, jej przyjaciół i Demogorgona.
Uma Thurman córka

Trzeci sezon Stranger Things będzie rozgrywał się latem 1985. W Hawkins powstało nowe centrum handlowe – wielka atrakcja dla młodzieży. Chłopcy – Mike (Finn Wolfhard), Dustin (Gaten Matarazzo) i Lucas (Caleb McLaughlin) dorastają i już nie są słodkimi dzieciakami, a młodymi mężczyznami. Wyswobodzona z podejrzanego ośrodka badawczego Jedenastka (Millie Bobby Brown)… też dojrzeje, a jej związek Mike’em nabierze nowych kolorów. W dodatku nastolatka będzie musiała ułożyć sobie relacje ze swoim nowym opiekunem:

Ona dorasta, co jest przerażające dla Hoppera. Nie podoba mu się myśl, że jego mała córeczka zadaje się z chłopakami. Tak więc początek sezonu jest dla niego odrobinę niekomfortowy. Jego córka staje się nastolatką i zaczyna poznawać samą siebie, co dla Hoppera jest bardziej przerażające niż potwór Demogorgon – mówił grający Hoppera, David Harbour podczas niedawnego MCM Comic-Con.

W tych zawiłych relacjach, bohaterowie nie tylko będą musieli znaleźć sposób na to. by dojrzewając, nie oddalili się za bardzo od siebie. Pojawi się także oczywiście niebezpieczeństwo Zaatakują wrogowie starzy i zupełnie nowi. Nastka i jej paczka będą musieli połączyć siły, by przetrwać i przezwyciężyć strach.

Córka Umy Thurman w Stranger Things

Atrakcją serialu będzie też udział pięknej i utalentowanej córki Ethana Hawke’a i Umy ThurmanMayi Hawke. Córka gwiazdorów zagra nastolatkę Robin.

Nowa bohaterka to pracownica lodziarni, w której w wakacje pracuje także Steve (Joe Keery) i razem z nim oraz resztą bohaterów będzie walczyła z potworami. O tym, że młoda aktorka jest naprawdę utalentowana, niech świadczy fakt, że dosłownie za miesiąc zobaczymy ją też w filmie Quentina Tarantino Once Upon a Time in Hollywood.

Tarantino jakiś czas temu darł koty z jej mamą, Umą. Maya musiała więc go autentycznie zauroczyć swym talentem. Czy pokaże go też w Stranger Things? O tym przekonamy się już 4 lipca na platformie Netflix.

Zobacz: Twórcy seriali nie próżnują nawet w wakacje! Ujawniamy, co wydarzy się nie tylko w “Przyjaciółkach” i “Rodzince.pl”!

Zobacz: Quentin Tarantino zachwycił się Rafałem Zawieruchą! Polak usłyszał na czerwonym dywanie coś, o czym marzy każdy aktor! Opowiedział też o pracy ze światowymi gwiazdami [WIDEO]

Zobacz: Tłum gwiazd na premierze “Once upon a time in Hollywood” w Cannes: Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Rafał Zawierucha


×
×