Sensacja! Wyciekł nowy wątek serialowej bohaterki granej przez Meghan Markle! Już wiadomo, co się stanie z Rachel

Zanim została żoną księcia Harry'ego dała się polubić jako Rachel w seria The Suits. Jej kariera aktorska dobiegła jednak końca. Czy jest szansa na to, by Meghan Markle wróciła jeszcze na szklany ekran?
Meghan Markle w The Suits

Serial The Suits święci triumfy w Anglii i na cały świecie. A wielu fanów, nie ma co kryć, oglądało produkcję głównie dla Meghan Markle, która wcielała się w rolę Rachel Elizabeth Zane. Później zgodziła się zostać żoną księcia Harry’ego, przez co musiała zrezygnować z aktorskiej kariery.

Co się stało z jej bohaterką? Rachel i jej serialowy mąż Mike, zaraz po ślubie przenieśli się do Seattle, a tym samym zniknęli z ekranu. Ich wątek został odsunięty na daleki plan, ale Meghan nie uśmiercono, tak by zawsze miała szansę wrócić. To niestety marzenie ściętej głowy. Choć plotkowano o jej rzekomym powrocie do nowych odcinków, to zdaje się, że te informacje miały tylko podsycić atmosferę i narobić szumu wokół produkcji:

Ostateczna kwota nie została jeszcze ustalona, ale negocjacje zostaną rozpoczęte w bardzo bliskiej przyszłości. Słyszałem o sumach od dwóch do sześciu milionów dolarów. Brzmi to niezwykle, ale byłby to jeden z najlepszych deali marketingowych w całej historii telewizji – mówił jeszcze kilka miesięcy temu jeden z przedstawicieli firmy NBC Universal.

Wiarygodne źródła bliskie księżnej oczywiście wszystkiemu zaprzeczyły. Nie chodzi bowiem o pieniądze, ale o fakt, że członkowie rodziny królewskiej powinni unikać tego typu wyzwań. Królewski protokół surowo zabrania uczestnictwa w przedsięwzięciach komercyjnych, które mogą negatywnie wpływać na wizerunek królowej Elżbiety II i jej poddanych.

Ostatni sezon The Suits – co z bohaterką Meghan Markle?

Nie jest tajemnicą, że właśnie powstaje dziewiąty (i ostatni) sezon The Suits. Niespodzianką będzie pojawienie się Mike’a w 5 odcinku.

Patrick J. Adams wcielający się w jego rolę zdradził, że na ekranie zostanie wyjaśnione, co obecnie dzieje się z jego żoną Rachel, ona jednak już nigdy więcej nie pojawi się na ekranie. On z resztą też wróci tylko na moment:

Dla Mike’a jest to tylko wycieczka do Nowego Jorku. Wydaje mi się, że Mike jest w doskonałym miejscu – powiedział aktor.

Dodał też, że z jego rozmów telefonicznych z ukochaną będzie można wywnioskować, że wciąż bardzo się kochają, a ich życie dosłownie usłane jest różami. Jeśli jednak liczyliście na to, że znów zobaczycie Meghan Markle w serialu, to będziecie zawiedzeni. W tym celu możecie sięgnąć tylko po powtórki dostępne na platformie Netflix.

Zobacz: Pippa Middleton na Wimbledon ubrała się lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle razem wzięte! Co za klasa!

Zobacz: Meghan Markle szykuje się do adopcji! Tabloid ujawnił plany książęcej pary. Zdumiewające doniesienia

Zobacz: Meghan Markle po porodzie przybrała na wadze przez problemy ze zdrowiem! Sensacyjne doniesienia tabloidu są bardzo niepokojące!


×
×