Czy Meghan Markle wróci do grania w serialach?

Księżna Sussex w momencie poślubienia księcia Harry'ego musiała zrezygnować z kariery aktorskiej. A była jedną z najpopularniejszych aktorek serialowych. Czy teraz po tym jak książęca para oświadczyła, że nie chce już wypełniać królewskich obowiązków tylko żyć jak normalni ludzie, Meghan wróci do grania w serialach?
Meghan Markle jak schudła

Gdy w maju 2018 r.  Meghan brała ślub z księciem Harrym, musiała zrezygnować z dotychczasowego życia. Dołączenie do rodziny królewskiej  oznaczało także to, że musiała zrezygnować z aktorstwa. Przed ślubem Meghan znana była m.in. z roli prawniczki w serialu W garniturach (Suits), gdzie mogła liczyć na gażę w wysokości 50 tys. dol. za odcinek.

Zobacz: Największe serialowe klapy 2019

Teraz książęca para postanowiła żyć na własny rachunek, z dala od brytyjskiego dworu, większość czasu spędzając w Kanadzie; Dlatego w sieci aż gotuje się od spekulacji dotyczących tego, czy aby właśnie aktorstwo Meghan nie jest głównym powodem tej zmiany. Komentatorzy życia na dworze królewskim podkreślają, że księżna ma niezwykle silną osobowość. Nie spodobało jej się na dworze . Dlatego udało jej się namówić męża do porzucenia królewskich obowiązków. wydali specjalne oświadczenie.

Co istototne, Meghan i Harry podjęli tę kluczową decyzję bez konsultacji z pozostałymi członkami rodziny! ” Podobno królowa ma złamane serce, bo Harry to jej ukochany wnuk. Za to William i Kate są wściekli: większość obowiązków dzielonych jeszcze niedawno na książęcą czwórkę teraz spadnie tylko na nich… Meghan , Harry i ich syn będą  mieli więcej wolności i normalności. Co zatem  będzie robiła Meghan? Wróci do grania? jeśli tak, stacje telewizyjne zaczną się bić o księżną! Może też ponownie wrócić do pracy blogerki modowej.

Jedno jest pewne.  Meghan na pewno nie wróci dpo serialu W garniturach, ponieważ nowe odcinki tej produkcji już nie powstają. Ostatnie premierowe zaś epizody  wyemitowano w lipcu 2019.


×
×