Metamorfoza Uli z „M jak miłość”. Iga Krefft pozbyła się brwi? Zobacz jak teraz wygląda [ZDJĘCIA]

Iga Krefft jest uzdolniona wokalnie i aktorsko, ale wszyscy znamy ją głównie jako Ulę z M jak miłość. To jak teraz wygląda będzie dla Was sporym zaskoczeniem!
Metamorfoza Igi Krefft, Ula z "M jak miłość" rozjaśniła brwi

W M jak miłość trochę niegrzeczna i zadziorna, prywatnie – pewnie podobnie. Iga Krefft występująca na muzycznej scenie pod pseudonimem Ofelia, ale w świadomości Polaków już na zawsze pozostanie Ulą Mostowiak z Grabiny. To jak córka serialowego Marka (Kacper Kuszewski) teraz wygląda będzie dla Was szokiem.

Młoda aktorka opaliła się i zmieniła kolor włosów… dokładniej brwi. Tak bardzo je rozjaśniła, że wygląda, jakby ich nie miała! To tylko przypadek, tak zrobione zdjęcie, a może celowy zabieg? I co ważniejsze – czy Ula z M jak miłość też będzie TAK wyglądać? Jej nowy wizerunek mógłby się fanom nie spodobać.

Zdjęcia, o których teraz mowa pojawiły się dziś w Instastories Igi Krefft. Na szczęście na kolejnych fotkach z planu serialu właśnie wygląda już inaczej. Ciekawe, czy to charakteryzatorki zadbały o kolor jej brwi? Czy może poprzednie zdjęcia w porannym, naturalnym świetle wyszły tak, jakby one w ogóle zniknęły?

Czego by nie mówić, to wątek Uli z M jak miłość jest teraz jednym z najgorętszych w serialu. To ona wyszła za mąż w finałowym odcinku przed wakacjami 2019. To także ona lada moment zdradzi swojego męża Bartka (Arkadiusz Smoleński) z byłym kochankiem Jankiem (Tomas Kollarik). Oj będzie się działo!

Zobacz: Planowane śluby w „M jak miłość”. Nie tylko Iza i Marcin spotkają się przed ołtarzem! Czeka nas aż kilka ceremonii

Zobacz: Zniknęła z „M jak miłość”, ale zagra w innym serialu TVP2. Jowita Budnik dostała nową rolę!

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije parę przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się koszmarem”


×
×