Na Wspólnej (odc. 2971): Michał Brzozowski może nie dożyć przeszczepu serca. Czarny scenariusz lekarzy

Michał Brzozowski (Robert Kudelski) z Na Wspólnej może umrzeć. Jego serce jest w tak opłakanym stanie, że lekarze rozważają transplantację. O ile oczywiście Michał jej dożyje. Jeśli umrze, co jest bardzo prawdopodobne, osieroci synka (Bartłomiej Kaszuba), który przecież już stracił w dramatycznych okolicznościach mamę (Ilona Wrońska).
Na Wspólnej (odc. 2963): Michał umrze podczas operacji serca i osieroci syna?

Michał w nadchodzących odcinkach serialu Na Wspólnej mocno podupadnie na zdrowiu. Wcześniej już przeszedł zawał i jego serce jest w tragicznym stanie. Tylko kwestią czasu jest, że Michał przejdzie kolejny atak. Wszystko to przez stres spowodowany zabójstwem żony oraz sytuacją Ilony (Anna Samusionek), która była oskarżona o zabójstwo swego niedoszłego gwałciciela.

Zobacz: Nieżyjąca żona zabije Michała z „Na Wspólnej”! To coś więcej niż wybujała wyobraźnia producentów

Niestety serce Brzozowskiego nie wytrzyma i trafi on w stanie krytycznym do szpitala! Michał dowie się, co mu naprawdę jest w 2971 odcinku Na Wspólnej (emisja we wtorek 5 listopada 2019 w TVN). Diagnoza będzie bezlitosna: jeśli leki nie zaczną działać, to mężczyzna będzie musiał poddać się przeszczepowi.. o ile wcześniej nie umrze i o ile – co trudniejsze – znajdzie się dawca .

Aby doczekać do przeszczepu, będzie musiał przyjmować bardzo silne leki, które mają mu pomóc. Niestety owe specyfiki mają wiele skutków ubocznych. Na dodatek przyplącze się infekcja i Brzozowski, w fatalnym stanie poczuje się jeszcze gorzej. Załamany tym wszystkim, będzie martwił się nie tylko o swoje zdrowie, ale i przyszłość synka Ignasia. Nie chce, by chłopczyk w tak młodym wieku stracił oboje rodziców.

Zobacz: Gorący seks Igi i Michała w „Na Wspólnej”. Brzozowski tydzień przed śmiercią da się ponieść namiętności [ZWIASTUN]

Dlatego Brzozowski odważy się porozmawiać z Kamilem (Kazimierz Mazur), żeby dowiedzieć się, co planują lekarze. Kamil dowie się wszystkiego i także załamie się nowinami o bezskutecznej terapii i możliwym przeszczepie, ale w rozmowie z Michałem nie będzie chciał wnikać w szczegóły. Dopiero potem wyjawi mu, że jego koledzy bardzo poważnie rozważają przeszczep i że bez naprawdę może umrzeć. Czy dojdzie do operacji? Raczej tak, co wyjawił na swoim Instagramie sam Robert Kudelski pisząc 29 sierpnia:

Kamil obieca,ł że przeżyję. Ale czy można ufać takiemu lekarzu? #nawspolnej @robertkudelski @serce @serial @tvn.pl – ale od tej pory nie zamieścił nic nowego w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz: Nowa kobieta w życiu Darka. Ten romans będzie sporym zaskoczeniem dla widzów!


×
×