Michał Malinowski odchodzi z „Na Wspólnej”. Norbert i Agata już nigdy nie będą razem!

Norbert (Michał Malinowski) z Na Wspólnej zaraz po romantycznym ślubie z Agatą (Aleksandra Radwan) zostawi młodą żonę. Wyjaśniamy, dlaczego tak właśnie się stanie.
Michał Malinowski odchodzi z "Na Wspólnej". Norbert i Agata już nigdy nie będą razem!

Najpierw był taki piękny ślub, a teraz to! W 2972 odcinku Na Wspólnej (emisja w środę 6 listopada 2019 w TVN) Norbert i Agata strasznie się pokłócili. Co więcej, chłopak zarzucił połowicy, że tej zależy, by jak najszybciej wyjechał po ceremonii do Afryki. Owczarek wyjedzie tam na sześć długich miesięcy, podczas gdy Owczarkowa będzie musiała zostać w Polsce ze względu na liczne zobowiązania zawodowe. W Afryce raczej nie mogłaby się dalej rozwijać. A pół roku w obecnych warunkach to naprawdę mnóstwo czasu…

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2997): Aneta straci dziecko przez Darka. Przygotujcie się na makabryczne sceny

Do kłótni doszło nad walizkami. Norbert zarzucił żonie, że wcale go nie kocha i chce się go po prostu pozbyć z domu. Agata będzie tymi słowami tak zbulwersowana, że ucieknie i nie pojawi się na pożegnaniu Owczarka, które zorganizowali jego przyjaciele.

To właśnie znajomi będą z nim podczas ostatnich chwil w ojczyźnie. Do taksówki odprowadzą go tylko Bruno (Dawid Czupryński), Jarek (Wojciech Rotowski) i Eliza (Katarzyna Chorzępa). Oczywiście żony przy nim nie będzie.

Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2973) Michał uśmierci żonę? Zrobi wszystko, żeby poślubić Igę

Ale jednak Agacie udało się pożegnać z mężem. Dosłownie w ostatniej chwili przeprosiła go i zapewniła o tym, jak bardzo go kocha. Jednak tej pary już nie zobaczymy razem w serialu Na Wspólnej. Dlaczego? Odpowiedź na ta pytanie jest prosta. Grający Norberta Owczarka Michał Malinowski postanowił odejść z serialu.

Aktor ogłosił tę decyzje już we wrześniu 2019. Postanowił, jak jego bohater, pozwiedzać świat. Aktora nie zobaczymy już także w serialu Pierwsza miłość.

Zobacz: Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

Mam bardzo konkretny plan, ale nie mogę nic powiedzieć. Jeżeli coś jest dla mnie trudne, a to akurat jest, to jakbym zaczął o tym mówić, to bym się zdemotywował. To nie jest kwestia tego, że nie mówię o tym publicznie, ja tego nikomu nie mówię – mówił tajemniczo w wywiadzie z Super Expressem.

Czyżby chciał pojechać do Hollywood i tam spróbować swych sił, poza, jak to określił, strefą komfortu?


×
×