Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk!

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie ze ślubu z Adrianą Kalską! Fani są zachwyceni! Wiemy, gdzie odbyła się ceremonia. Jest tylko jeden haczyk...
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są niemal nierozłączni. Wbrew plotkom nie poznali się na planie M jak miłość, ale to właśnie tam narodziło się między nimi gorące uczucie.

– Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie „M jak miłość” i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz – powiedział w jednym z wywiadów aktor.

Adriana i Mikołaj pracują razem nie tylko w hitowej produkcji TVP2 ale także w teatrze w sztuce Piękna Lucynda, której premiera jest z resztą dziś. Ale my nie o tym…

Piękni, młodzi, zakochani i sławni są już po ślubie! Wszystko zdradziło jedno zdjęcie Mikołaja Roznerskiego, które zrobiła mu obecna na ceremonii Joanna Kuberska. Jest tylko jeden haczyk. No właśnie. Fotka nie ma wiele wspólnego z prawdziwym życiem, bo została zrobiona na planie M jak miłość!

„Coś mi się wydaje, że Marcin gotowy do ślubu!” 

„Czyżby ślub z Izą?” – piszą fani w komentarzach i mają rację!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Iza i Marcin już po ślubie

Można śmiało powiedzieć, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są już po ślubie, ale ekranowym. Właśnie tak będzie prezentować się Marcin Chodakowski gdy spotka się z Izą Lewińską przed ołtarzem! A może powtórka w prawdziwym życiu? Fani pary z pewnością by tego chcieli, ale jesteśmy pewni, że aktorzy zrobią wszystko, by jak najdłużej zachować ewentualną ceremonię w tajemnicy.

Wróćmy jeszcze do serialu. Jeśli czytaliście najnowsze doniesienia, to doskonale wiecie, że ślub Izy i Marcina z M jak miłość jest zagrożony! Wszystko przez psychopatę Artura (Tomasz Ciachorowski), który jest gotów wtargnąć do kościoła by zamordować parę młodą. Producenci serialu zadbali o to, żeby przyciągnąć miliony widzów przed telewizory. Już teraz wróżymy temu odcinkowi wielki sukces!

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije zakochanych przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się dla nich koszmarem”

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Zobacz: Psychol Artur omota psychiatrę. Daria z „M jak miłość” zostanie wspólniczką mordercy!


×
×