Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nawet nie muszą udawać, jak bardzo się kochają! Zobaczcie ich wspólne zdjęcia z „M jak miłość”

O tym, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są w sobie szalenie zakochani wie chyba każdy fan serialu M jak miłość. Najlepsze jest to, że w serialu jak i prywatnie para stanie (lub już stanęła) przed ołtarzem! Nie muszą nawet udawać łączącej ich bohaterów namiętności. Widzowie to uwielbiają!
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nawet nie muszą udawać, jak bardzo się kochają! Zobaczcie ich wspólne zdjęcia z "M jak miłość"

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski grają razem w M jak miłość i choć znali się już wcześniej, to właśnie praca na planie tego serialu bardzo ich do siebie zbliżyła. Grają bowiem zakochanych w sobie do szaleństwa rodziców Szymka i małej Mai.

Zobacz: M jak miłość. Ula Mostowiak wyjedzie z Grabiny? Iga Krefft zdradziła aż za dużo!

Niesamowite jest to, że między ich bohaterami iskrzy tak, że aż widzom robi się gorąco! Wszystko to dlatego, że aktorzy nie muszą udawać więzi łączącej ich bohaterów na ekranie. Jeśli Iza i Marcin dają sobie czułe całusy, to tak naprawdę Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski po prostu całują się przed kamerami! To chyba jedyne miejsce, w którym nie muszą ukrywać tego, co ich łączy!

Już w 1477 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 10.12.2019 na antenie TVP2) Marcin zabierze Izę do Grabiny. Lewińska wyraźnie odżyje. Zauważy to nawet Andrzejek (Tomasz Oświeciński)!

Sprawdź: Tego nikt się nie spodziewał! W „M jak miłość” Paweł pocałuje Kingę! Co wydarzy się dalej?

– Co ty się tak przyglądasz mojej… przyszłej żonie, co? – zapyta kumpla Marcin.
– Nic, tak się zastanawiam… co taka fajna dziewczyna robi z takim gościem jak ty!
– Żebym ja to wiedział…
– Chyba już jest w lepszej formie, co? – 
zapyta siłacz.
– Grabina jej służy. Tu jest coś takiego w powietrzu…

Ślub Izy i Marcina w „M jak miłość”

Chwilę później zakochani podejmą decyzję o tym, żeby wziąć ślub właśnie w Grabinie. Co ciekawsze, zdjęcia do tych scen prawdopodobnie już nakręcono. W końcu fotka ze ślubu Izy i Marcina obiegła już cały internet! Choć niektórzy pewnie liczyli na to, że zdjęcie pochodzi z prywatnego albumu aktorów.

Przypominamy: M jak miłość. Iza i Marcin już po ślubie. Ich urocze zdjęcie sprzed ołtarza robi furorę w sieci

Ślub Izy i Marcina w "M jak miłość"

Ślub Izy i Marcina w „M jak miłość”


×
×