×

Mikołaj Roznerski dba o formę swojej przyszłej żony. Właśnie pochwalił się uroczym zdjęciem z siłowni

Są parą idealną. Na ekranie i nie tylko. W M jak miłość Marcin (Mikołaj Roznerski) i Iza (Adriana Kalska) niedługo wezmą ślub. Podobnie w życiu prywatnym. Teraz jednak pracują nad idealną formą. I to razem! Zobaczcie tylko to zdjęcie!

O tym, że w M jak miłość Iza i Marcin są nierozłączni to już wiadomo. Ale okazuje się, że zakochani spędzają każdą wolną chwilę wspólnie. Nawet poza domem i poza planem. Dowód? Chodzą na tą samą siłownie, gdzie pod okiem trenerki dbają o sylwetki.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1486) Podejrzane interesy rzucą cień na szczęście Izy i Marcina

Domyślamy się tylko, że to Mikołaj Roznerski namówił ukochaną do ćwiczeń. Adriana ma piękną figurę i nie musi walczyć o zrzucanie zbędnych kilogramów. Trzeba jednak dbać o kondycję – i właśnie w tym pomaga jej siłownia.

Serialowy Marcin umieścił właśnie urocze zdjęcie, na którym widać, jak bardzo wspiera ukochaną w realizacji noworocznych postanowień. Czyżby Adriana Kalska podobnie jak Julia Wieniawa postanowiła zrobić „formę życia”?

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1486) Asia przerażona groźbami Niny. Wojtek będzie błagać Michała o pomoc

Wszystko to pewnie podporządkowane jest ich ceremonii ślubnej, która zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo zakochani staną na ślubnym kobiercu – w życiu prywatnym i w serialu, choć te sceny nakręcono już jakiś czas temu.

Trzymamy za nich kciuki! To piękna para. Zgadzacie się? 🙂

[wp_quiz id=”1198″]

Może Cię zainteresować