Mikołaj Roznerski i Sławomir Uniatowski braćmi! Takiego zwrotu akcji w „M jak miłość” nie spodziewali się nawet najwierniejsi widzowie

Marcin (Mikołaj Roznerski) i Leszek (Sławomir Uniatowski) póki co w M jak miłość są sobie zupełnie obcy. Los jednak zechce, że najwięksi przystojniacy serialu będą rodziną! 
Mikołaj Roznerski i Sławomir Uniatowski będą braćmi w M jak miłość

Producenci M jak miłość lubią zaskakiwać. Nie bez powodu na ekranie oglądamy zdrady, romanse, a nawet makabryczne morderstwa. Tym razem jednak mamy dla Was dobrą wiadomość. Jesienią w najpopularniejszym serialu TVP2 wydarzy się coś, czego nikt się nie spodziewał!

Matka Marcina (Małgorzata Pieczyńska) zwiąże się z nowym mężczyzną. Będzie to… ojciec Krajewskiego! Senior (Grzegorz Wons) najpewniej rozkocha w sobie Chodakowską, która porzuci nadzieję na to, że jej mąż wróci na stałe do Polski by tworzyć z nią szczęśliwą rodzinę. Grzegorz (Wojciech Majchrzak) wyjechał bowiem do Niemiec by tam rozwijać swoją firmę budowlaną.

Dzięki takiemu zabiegowi w M jak miłość, dwaj najprzystojniejsi serialowi amanci zostaną braćmi! Ciekawe, czy Marcin polubi Leszka? Darzy Asię (Barbara Kurdej-Szatan) wielką sympatią, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by znalazł wspólny język także z jej nowym kochankiem. Z resztą panowie będą mogli pogadać nawet o interesach. Leszek i jego ojciec – jako cenieni deweloperzy – z chęcią podejmą pewnie współpracę z doświadczonym w kwestii budowy Marcinem. Można śmiało powiedzieć, że producenci M jak miłość się popisali! Na tak rozpisanym scenariuszu skorzysta wielu bohaterów serialu.

Mówiąc o przystojnych braciach nie zapominamy oczywiście o Olku (Maurycy Popiel). Biologiczny brat Chodakowskiego, o którego istnieniu Marcin dowiedział się stosunkowo niedawno także będzie częścią męskich, braterskich spotkań. Te sceny będą gratką dla damskiej części publiczności! Czekacie na nowe odcinki?

Zobacz: Planowane śluby w “M jak miłość”. Nie tylko Iza i Marcin spotkają się przed ołtarze! Czeka nas aż kilka ceremonii

Zobacz: Niezapowiedziane zmiany w obsadzie „M jak miłość”! Fani oburzeni! Co na to Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski?

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?


×
×