Mikołaj Roznerski szczerze o odejściu z „M jak miłość”. Co dalej z rolą Marcina Chodakowskiego?

Te słowa Mikołaja Roznerskiego mogą niepokoić! Aktor zamierza odejść z najpopularniejszego serialu w Polsce? Fani M jak miłość z pewnością nie wyobrażają sobie serialu bez emocjonującego wątku Marcina Chodakowskiego. 
Mikołaj Roznerski szczerze o odejściu z "M jak miłość". Co dalej z rolą Marcina Chodakowskiego?

Rezygnowałem nocami pięć razy, jako człowiek, który nie wierzy w siebie – mówił niedawno Mikołaj Roznerski.

Miał na myśli rolę Marcina w kultowym serialu? Jeśli tak, byłby kolejną gwiazdą, która opuszcza flagowy serial TVP2 – M jak miłość – po Kacprze Kuszewskim i Marcjannie Lelek!?

Na szczęście możemy odetchnąć z ulgą. Niedawno aktor zagrał w filmie Fighter. Jak sam przyznaje, był bliski rezygnacji z tej właśnie roli. Bał się jednak, że jego „pas” sprawi, że film nie powstanie i ze zawiedzie zaufanie ekipy pracującej przy tej produkcji. Na szczęście tego nie zrobił i film powstał. Ale czy to znaczy, że Roznerski nigdy nie rozważał także odejścia z M jak miłość?

Okazuje się że… aktor zawsze zręcznie unika zdecydowanej odpowiedzi na to pytanie. Woli lawirować między serialami, ale na szczęście nic nie wskazuje na to, że Mikołaj odejdzie z M jak miłość.

Nie myślałem o tym, a to z tego względu, że w tym serialu bardzo dużo się nauczyłem. Ten serial cały czas ewoluuje i wydaje mi się, że nie ma potrzeby, żebym odchodził. Chyba, że sami będą chcieli się mnie pozbyć. Ja bardzo lubię tam pracować. Uwielbiam wchodzić w te historie, które są napisane przez scenarzystów. Ten serial ma bardzo dużą oglądalność w dalszym ciągu, przy dużej konkurencji, więc wydaje mi się, że się spełniam w tej roli. Nie zamyka mi to żadnej drogi zawodowej, nie przeszkadza i w żaden sposób nie szufladkuje – wyjaśnił jakiś czas temu w wywiadzie dla Jastrząbpost.pl

Odejście z M jak miłość jest o tyle bezsensowne w przypadku Roznerskiego, że przecież praca tam jest stałym źródłem dochodu aktora. A jego wątek należy do jednego z bardziej dramatycznych w prawie 20-letniej historii serialu. Poza tym w M jak miłość Mikołaj gra ze swoją dziewczyną Adrianą Kalską. I choć ostatnio plotkowano nawet o rozstaniu tej pary, prawdopodobnie Adriana i Mikołaj staną niebawem na ślubnym kobiercu. I to nie tylko w M jak miłość po wakacjach, ale też w prawdziwym życiu.

Zobacz: Wiemy, kto uratuje Izę przed mordercą Arturem! W nowych odcinkach „M jak miłość”, to nie Marcin będzie bohaterem

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach “M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?

Zobacz: Ślub w „M jak miłość” to dopiero rozgrzewka! Mikołaj Roznerski zaprowadzi Adrianę Kalską do ołtarza nie tylko w serialu


×
×