Milioner Kamil Starski umrze w nowych odcinkach „M jak miłość”. Kto odziedziczy jego fortunę?

W nowych odcinkach M jak miłość Marysia dowie się o śmierci kuzyna, który jeszcze niedawno z zapałem walczył o lepsze życie. Kamil Starski zostawi po sobie fortunę. Kto odziedziczy jego majątek?
M jak miłość - Kamil Starski (Radosław Krzyżowski) umrze

W premierowych, powakacyjnych odcinkach M jak miłość Maria Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) dostanie złą wiadomość o śmierci Kamila Starskiego (Radosław Krzyżowski). Biznesmen pozostawi swój testament u Wernera (Jacek Kopczyński) i w ostatnim liście poprosi prawnika oraz Marię, by odszukali jego nieślubnego syna, z którym nie miał dotąd kontaktu. Kim okaże się chłopak, który odziedziczy fortunę Starskiego?

Zobacz: Marta znów wkroczy w życie Andrzeja. Magda z „M jak miłość” nie będzie zadowolona. Odwoła ślub?

Starski, który od dawna ciężko chorował, swego czasu specjalnie zatrudnił Rogowską jako swoją pielęgniarkę. Adorował ją, choć wiedział, że są kuzynami – a tej wiedzy Rogowska nie miała. W 1371. odcinku M jak miłość Kamil wrócił po operacji do Polski i wyznał Marysi że tak naprawdę są rodziną!

Mój dziadek po wyjeździe do Stanów zmienił nazwisko. Wcześniej nazywał się… Łagoda. I był bratem twojego dziadka. A więc… jesteśmy kuzynami!

Ostatecznie jednak Marysia wybrała ponowny związek z Arturem Rogowskim (Robert Moskwa), a Starski zniknął z jej życia. Teraz jednak Maria będzie musiała odnaleźć dziedzica jego niemałej fortuny. Oby pomógł jej w tym Werner, bo zapewne nie będzie to łatwe.

Zobacz: Kinga Zduńska w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Atak przebiegłego przestępcy w “M jak miłość” zrujnuje jej życie!

Kim on jest? Prawdopodobnie to zupełnie nowa postać, która może sporo namieszać w życiu Mostowiaków – na przykład uwieść Ulę. Być może jednak to któryś ze znanych już bohaterów M jak miłość? Kto wie, może to Janek (Tomas Kollarik), pracujący jako policjant w Grabinie. Jako mundurowemu na pewno mu się nie przelewa. A z pokaźnym spadkiem w kieszeni po nieznanym ojcu mógłby na poważnie zawalczyć o Ulę.

Lisiecka w nadchodzącym sezonie M jak miłość będzie się wciąż wahała między miłością i lojalnością do świeżo poślubionego męża (Arkadiusz Smoleński) a wielką namiętnością łączącą ja z Jankiem. Prawdopodobnie Ula wybierze na partnera przystojnego policjanta. Wszystko to dlatego, że Arkadiusz Smoleński ma sporo pracy w dwóch serialach – w W rytmie serca oraz Na Wspólnej.

Zobacz: Nowy romans w “M jak miłość”? Takiego zwrotu akcji nie spodziewali się nawet najwierniejsi widzowie!


×
×