„Miłość na zakręcie”. O czym jest nowy serial i kto w nim zagra? Zobaczymy gwiazdy „Rancza” i „Pierwszej miłości”. Poznajcie szczegóły!

Pierwszy odcinek nowego serialu TV4 Miłość na zakręcie zobaczymy w tej stacji już 19 sierpnia o godz. 20. W rolach głównych pojawią się gwiazdy Rancza, Pierwszej miłości, Na Wspólnej oraz Rodziny zastępczej
Violetta Arlak, Karol Strasburger, Aleksandra Szwed


Miłość na zakręcie to jednocześnie serial komediowy, obyczajowy i sensacyjny. Jego główną bohaterką jest Jowita (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków: Ani (Aleksandra Paśniewska) oraz 18-letniego Krystiana (Jasper Sołtysiewicz). Kobieta po śmierci męża zmuszona jest wybierać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego. Prosto z uczelni bohaterka trafi do zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie musi stawić czoła zupełnie nowym wyzwaniom.

Próbując odnaleźć się w męskim świecie i niełatwym biznesie, Jowita napotka zarówno sprzymierzeńców, jak i przeciwników. Będzie musiała też skonfrontować się z zagrożeniami wynikającymi z niebezpiecznych powiązań firmy. A tych z początku nie będzie świadoma, podobnie jak kryjącej się za śmiercią jej męża tajemnicy.

W pozostałych rolach zobaczymy też znanych i lubianych aktorów, czyli na przykład znaną dobrze wielbicielom Rancza Violettę Arlak w roli właścicielki pobliskiego baru – Krysi. Z kolei szalonym i pełnym energii Wiktorem, ojcem głównej bohaterki i dziadkiem wnuków został Karol Strasburger, gwiazdor nie tylko Familiady, ale i Pierwszej miłości. W roli znajomej Jowity, pasjonatki motoryzacji Ewy zobaczymy znaną z Rodziny zastępczej Aleksandrę Szwed. Przyjaciółkę Jowity – kobietę sukcesu i przebojową singielkę Darię zagra Olga Pęczak, a w role mechaników wcielą się Michał Hołub, Mateusz Wróblewski i Sebastian Dziubiel.

W serialu pojawi się również – niemal nieobecny w popularnych rodzimych produkcjach – stały wątek styku z tak odległą kulturą jak dalekowschodnia, oparty na postaci pochodzącego z Wietnamu sympatycznego księgowego firmy, Włodka (Andy Do). W serialu w jednej z ról wystąpi także znany z serialu Na Wspólnej Zbigniew Stryj.

Serial Miłość na zakręcie będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00 w TV 4. W czołówce serialu zostanie wykorzystana piosenka Antka Smykiewicza Pomimo burz.

Zobacz: Gwiazda polskich seriali okrzyknięta jedną z najbardziej wpływowych kobiet po 60. w polskim internecie! Też śledzicie ją na Instagramie?

Zobacz: Ciąża w „M jak miłość”! Gwiazda zostanie mamą nie tylko w serialu! Już nawet nie ukrywa imponujących krągłości!

Zobacz: Tomasz Oświeciński już tak nie wygląda! Niesamowita metamorfoza Andrzejka z „M jak miłość”


×
×